Pārgājiens ar kamanu suņiem – haskijiem Cecīļu dabas takā
Pārgājiens ar kamanu suņiem – haskijiem Cecīļu dabas takā


Kamanu suņu sporta klubs  Dodkepu.lv piedāvā aizraujošu pārgājienu ekipējumā kopā ar aktīvajiem haskijiem.

Tā nav parasta pastaiga, jo sasaistē ar haskijiem, rokas paliek brīvas. Haskiji palīdz pārvietoties manāmi raitāk, kā arī ir iespēja attīstīt sadarbības prasmes ar kamanu suni, kopā baudot pastaigu un gleznainos skatus, un mīlestību, ko spēj sniegt cilvēkus mīlošie haskiji. Pārgājiens piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Cecīļu dabas taka atrodas Ieriķos, netālu no A2 šosejas, 80 km attālumā no Rīgas. Pārgājiena garums aptuveni 5 km, un ilgums līdz 2 stundām.

Pārgājiens ir unikāls, un tie, kas to izmēģinājuši, sasaistē ar kamanu suņiem labprāt dodas arī citās dabas takās. Cecīļu dabas takas īpaši piemērotas gan piedzīvojumu meklētājiem, gan skaistu dabas skatu cienītājiem. Taka iet gar Kumadas upes labo krastu, Amatas kreiso krastu, šķērso mazo, bet burvīgo Dančupīti un tās ūdenskritumu. Ceļā var apskatīt Līču akmeni, uzkāpt Dzilnas ieža korē, no kuras paveras burvīgs skats uz Amatas upes ieleju. Tas ir viens no mainīgākajiem iežiem Latvijā, tāpēc katru gadu skats var būt citāds, kraujas augstums ir iespaidīgs - 40m. Takās netrūkst ne upju, ne avotu, ir gan kāpumi, gan neskarti meži, gan šaurākas taciņas. Taka ir īsta pārgājiena cienīga, neapmaldīties Jums palīdz gan dodkepu.lv treneris/gids, gan kāds no dodkepu.lv 10 haskijiem.

Haskiji ir unikāli cilvēkus mīloši suņi, kam aktīvas pastaigas ir dzīvesveids. Haskiji ir brīvdomātāji, tādēļ kā mājdzīvnieks neder kuram katram. Bez sportiskām aktivitātēm tie var kļūt par īstu pārbaudījumu saviem saimniekiem. Dodkepu.lv haskiji ir profesionāli sportisti, starp viņiem ir arī Latvijas čempioni kamanu suņu sportā, gan vieni no pasaules kausa līderiem. Viņu skaistās acis ar rotaļīgo skatienu neatstāj vienaldzīgus, viņi rosinās tevi mesties piedzīvojumā un sasaistē ar viņiem jebkurš kalns un straujāks kāpums šķitīs nieks vien. Katrā pārgājienā esat komanda un kā komanda jūs izbaudīsiet brīnišķīgo pārgājienu ar kamanu suņiem.

Dodkepu.lv pārgājienus organizē ne tikai unikālajās Cecīļu dabas takās, bet arī  senatnīgajos Āraišos, gar Amatas upi, Zvārtas ieža apkārtnē u.c., arī ciemos pie jums.

Kā notiek pastaiga?

  • Jums tiek nodrošināts profesionāls ekipējums: vēderjosta vai gurnu josta, elastīgā pavada un, protams, profesionāls haskijs ar iemauktiem;
  • Visu pārgājiena laiku ar jums būs dodkepu.lv treneris un gids;
  • Pārgājiens piemērots arī maziem bērniem, pašiem mazākajiem tiek nodrošināta vēdera vai gurnu josta, gan vecākam, gan bērnam;
  • Pārgājiena laikā jūsu rokas paliek brīvas;
  • Iespēja izvēlēties savu pārgājiena laiku;
  • Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, dzeramais ūdens, našķi pārgājiena pauzītēm.

Vairāk informācija: dodkepu.lv
Kontaktinformācija: tel. +371 25951531

! Ja ir vēlme uzdāvināt kādam šo pārgājienu, Dodkepu.lv piedāvā arī dāvanu kartes.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!