Foto konkurss

FOTO KONKURSS
Fotogrāfiju iesniegšana

Aicinām ikvienu suņa saimnieku piedalīties foto konkursā "Suņa pavasara darbi", iesūtot sava suņa fotogrāfiju, kurā suns veic kādus pavasara darbus vai nedarbus. Pēc smaga darba suns noteikti būs izsalcis, tāpēc konkursa uzvarētājam – brīnišķīgs dāvanu komplekts - 18kg profesionālā Hill's suņu barība, barības kaste, microfiber dvielis ķepu tīrībai, soma un dvielis no "Hill's Pet Nutrition". 

Esi radošs, ķer mirkli un laimē vērtīgo dāvanu no Hill's Pet Nutrition !

Seko Hill's Pet Nutrition lapai un uzzini jaunāko informāciju par suņu barošanu!

Fotogrāfiju iesūtīšana

uz e-pastu: info@z-star.lv 
Papildus aicinām norādīt šādu informāciju:

  • "suņa pavasara darbi"
  • fotogrāfijas autora vārds, uzvārds;
  • autora telefona numurs;
  • suņa vārds.

Noteikumi

1. Fotogrāfiju iesniegšana: 7. - 21.maijs, 2019.
2. Foto konkursā drīkst piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs - bez vecuma ierobežojuma. Foto konkursā nedrīkst piedalīties "Ar suni" rīkoto foto konkursu uzvarētāji (kuri uzvarējuši 2018. un 2019.gadā).
3. Foto konkursā viena persona drīkst iesniegt tikai vienu fotogrāfiju, kuras autors ir suņa saimnieks.
4. Fotogrāfijai jābūt kvalitatīvai. Faila izmērs vismaz 700kb. Izplūdušas, miglainas, neskaidras un ar uzrakstiem fotogrāfijas, kā arī kolāžas konkursam netiks apstiprinātas. 
5. Balsošana par labāko fotogrāfiju: 22. - 30.maijs, 2019. Balsot var tikai vienu reizi un tikai par vienu fotogrāfiju, reģistrējoties ar savu Facebook profilu. (Balsu iegūšanai nav atļauta balsu pirkšana nekādos formātos, tai skaitā, vote exchange grupas un citas platformas. Izmantojot iepriekš minētos neatļautos balsu iegūšanas veidus, fotogrāfija no konkursa tiks neatgriezeniski izslēgta.)
6. Uzvarētāja noteikšana: Par uzvarētāju un labākās fotogrāfijas autoru kļūst tas, kurš saņēmis visvairāk balsu savai fotogrāfijai.
7. Uzvarētājs tiks paziņots 31.maijā, 2019.

© 2017, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo