Foto konkurss

FOTO KONKURSS "Selfijs ar suni"
Konkurss noslēdzies

Fotopašportrets jeb sarunvalodā vienkārši pašfoto, pašbilde, pašiņš vai vienkārši selfijs.. - sauc kā vēlies, jo skaidrs ir viens - šādi foto uzņēmumi Tavā telefonā ir gana daudz!

Aicinājām ikvienu suņa saimnieku piedalīties foto konkursā "Selfijs ar suni", sūtot fotogrāfiju, kurā esi iemūžinājis sevi kopā ar suni.

Konkursa uzvarētājam – brīnišķīgs dāvanu komplekts - profesionālā Hill's suņu barība, barības uzglabāšanas kaste, microfiber dvielis ķepu tīrībai  un konkursa atbalstītāja jaunums - Hill's kārumi suņiem no "Hill's Pet Nutrition". 

 

Fotogrāfiju iesūtīšana

uz e-pastu: info@z-star.lv 
Papildus aicinām norādīt šādu informāciju:

  • "Selfijs ar suni"
  • fotogrāfijas autora vārds, uzvārds;
  • autora telefona numurs;
  • suņa vārds.

Noteikumi

1. Fotogrāfiju iesniegšana: 6. - 18.septembris, 2019.
2. Foto konkursā drīkst piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs - bez vecuma ierobežojuma. Foto konkursā nedrīkst piedalīties "Ar suni" rīkoto foto konkursu uzvarētāji (kuri uzvarējuši 2018. un 2019.gadā).
3. Foto konkursā viena persona drīkst iesniegt tikai vienu fotogrāfiju, kuras autors ir suņa saimnieks / konkursa dalībnieks.
4. Fotogrāfijai jābūt kvalitatīvai. Faila izmērs vismaz 700kb. Izplūdušas, miglainas, neskaidras un ar uzrakstiem fotogrāfijas, kā arī kolāžas konkursam netiks apstiprinātas. 
5. Balsošana par labāko fotogrāfiju: 19. - 29.septembris, 2019. Balsot var tikai vienu reizi un tikai par vienu fotogrāfiju, reģistrējoties ar savu Facebook profilu. (Balsu iegūšanai nav atļauta balsu pirkšana nekādos formātos (arī barteri), tai skaitā, vote exchange grupas un citas platformas. Izmantojot iepriekš minētos neatļautos balsu iegūšanas veidus, fotogrāfija no konkursa tiks neatgriezeniski izslēgta.)
6. Uzvarētāja noteikšana: Par uzvarētāju un labākās fotogrāfijas autoru kļūst tas, kurš saņēmis visvairāk balsu savai fotogrāfijai.
7. Uzvarētājs tiks paziņots 30.septembrī, 2019.

© 2019, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!