Džeks - saulrietu suns
Džeks - saulrietu suns


Ne katram ir tā laime ik vakaru redzēt saulrietu jūras krastā. Suns Džeks, 6 gadus jauns, dzīvo Zvejniekciemā, piedzīvojis visdažādākos un skaistākos saulrietus, un tie tiek atspoguļoti instagram kontā @Jacksunsetdog . Iepazīsimies ar Džeku un viņa saimnieku Jāni!

"Mīlu vietu, kur dzīvoju, mīlu saulrietus, mīlu pastaigas ar Džeku, mīlu redzēt viņu laimīgu laimīgākajā vietā un cenšos to visu skaisti iemūžināt, lai ir krāsainas atmiņas no katras dienas, ko kopā pavadam," tā stāsta Jānis.

Kas ir Džeks [Jack]?

- Džeks - jauktenis ar labradora asinīm. Par tēvu īsti nevaru pateikt, gan jau arī kāds jauktenis. Mamma bija melna, tētis gaišs - piedzima puse gaiši un puse melni kucēni.

Kāds ir jūsu satikšanās stāsts?

- Džeks manā dzīvē ir jau ceturtais suns. Bērnībā bija foksterjers, pēc tam melns jauktenītis. Skolas laikā bijusī draudzene uzdāvināja arī jauktenīti. Kad aizgāja viņsaulē draugs, tad kādu laiku briedu sunim. Zināju, ka gribu melnu un draudzīgu suni, sāku interesēties ss.com sludinājumos, atradu mazus mīļumus, un pieteicu saimniecei vismīļāko kucēnu no visiem. Kad braucu pēc kucēna, tad tieši tas vismīļākais kucēns gulēja, bet pirmais, kurš sagaidīja pie vārtiem, bija Džekiņš. Viņš bija visaktīvākais no visiem. Kamēr visus 9 kucēnus pa rokām izņurcīju, tikmēr Džekiņš neatkāpās ne mirkli un lēkāja pie kājām. Tā nu nolēmu par labu Džekam, nevis tam mīļajam kucēnam, kurš gulēja. Kā saka - pats mani izvēlējās un bija gatavs doties ar mani kopā mājās. Džekiņš arī bija vismazākais kucēns no visiem un ar īsāko kažociņu.

Vai Džeka iecienītākā vieta ir pie jūras?

- Džeks jau pirmās dienas vakarā, kad bija mājās pie manis, redzēja pirmo saulrietu. Jūra mums ir piecu minūšu attālumā no mājas. Centos dot brīvības sajūtu viņam jau no bērnības. Jūra, jūras smiltis, akmeņi, kociņi un ūdens viņam ir mīļākās lietas. Ejam arī pa kāpām staigāties. Kad aug sēnes, tad arī pa mežu. Kad braucu ar riteni, Džeks bieži skrien līdzi.

Džeka instagram kontā vērojami daudz video ar saulrietiem. Kā radās doma par šādu instagram kontu un saturu?

- Par instagram kontu bija tā, ka pirmos 3 mūsu kopīgos gadus mūsu bildes neviens neredzēja, izņemot manu māsu, kura dzīvo Austrijā un Džeka mammas saimnieci, kurai sūtīju bildes, cik labi Džeks ir iejuties savās jaunajās mājās. Viņa arī man ieteica veidot instagram kontu. Iepriekš man pat savs nebija! Ilgi domāju, kā saukt kontu, jo man praktiski visas bildes ar saulrietiem un Džeku, līdz izštukoju par @jacksunsetdog . Tā nu mēnesi katru dienu liku ļoti daudz postus ar iepriekšējām bildēm, ko biju fotogrāfējis pa 3 gadiem, jo gribēju, lai ir bērnības bildes arī ieliktas kontā. Kad bija aptuveni 600 posti salikti, tad sāku vispār skatīties, kas man tur laikus liek, kas seko, kas vispār ir instagram - mēģināju saprast. Pa šiem 3 gadiem kopš mums ir savs instagram konts, varu teikt - ir forši, daudz draugu iepazītu, daudz skatu redzētu, un prieks arī par to, ka kādam  patīk mūsu bildes un video. Bet tā godīgi sakot - instagram ir mūsu milzu atmiņu albums.

Foto no @jacksunsetdog

Vai Džekam ir draugi?

- Viņš ir ļoti draudzīgs pret visiem cilvēkiem, arī pret visiem suņiem. Tie mazie viņam īpaši neinteresē, bet ir pāris labi draugi viņam, ar kuriem vienmēr trakos pa jūru, bet citiem vienmēr gribēs pieskriet klāt apostīties. Nekad kašķi pirmais nesāk, tomēr, ja ir kāds dusmīgāks, tad arī viņam interese pazūd.  

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!