Par arSuni.lv

Mūsdienās cilvēki ir kļuvuši par aktīva dzīvesveida piekritējiem, un liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ikdienas gaitās dodās kopā ar ģimenes draugiem - suņiem. 

Dodoties pusdienās, pastaigā pa parku vai kādu citu publisku vietu, nereti suņu saimniekiem nākas vilties, kad priekšā ierauga zīmīti “Suņiem aizliegts”.

Suņu saimnieku ērtībām, esam radījuši šo mājaslapu “Ar Suni”, kur apkoposim pēc iespējas vairāk suņiem draudzīgas vietas Latvijā, lai ceļošana, atpūta, pusdienošana un viss pārējais ar suni būtu daudz patīkamāks.

Priecāsimies saņemt arī Jūsu fotogrāfijas, lai dalītos pieredzē, kā pavadāt laiku ar suni, mūsu Instagram kontā @ar.suni un Facebook kontā @vissarsuni .

 

*Visa mūsu pārvaldībā esošā informācija ir saskaņota ar “suņiem draudzīgo” vietu īpašniekiem un pārstāvjiem, tomēr par atbildīgo personu iesniegto informācijas patiesumu "Ar suni" projekta vadība atbildību nenes. Ja esi ievērojis nepilnības vai realitātē uzņēmums / vieta nav suņiem draudzīga, aicinām ar mums sazināties personīgi: info@z-star.lv , lai iespēju robežās mainītu vai dzēstu informāciju no mūsu “kataloga”.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!