Profesionāla suņu friziere - Iveta Dovāne
Profesionāla suņu friziere - Iveta Dovāne


Regulāra mājdzīvnieku kopšana samazina apmatojuma izkrišanu un spalvas savelšanos pinkās, kā arī nepieciešama, lai saglabātu skaistu kažoku un veselu ādu. Mazgāšanas biežums atkarīgs no spalvas garuma un kažoka biezuma - īsspalvainos suņus mazgā retāk, garspalvainos - biežāk. Savukārt, asspalvainiem suņiem nepieciešama trimēšana, ko vislabāk uzticēt profesionālam frizierim, jo šāda procedūra nav viegla un nepieciešamas labas iemaņas.

Iveta Dovāne - profesionāla un sertificēta suņu friziere, kura savā klientu lokā labprāt redzēs kā škirnes, tā bezšķirnes, īsspalvainus un garspalvainus suņus, un pat kaķus, lai sakoptu mājdzīvnieka kažoku. Iveta ar suņu frizēšanu nodarbojas nu jau 3,5 gadus, turklāt liela daļa klientu ir augsti vērtēti izstāžu suņi. 

Kad Ivetai bija vien 6 gadi, mamma izveidojusi čivavu audzētavu, taču jau tad jaunā meitene sapņojusi par pūdeli. Pirms 4 gadiem Ivetas sapnis piepildījās un ģimenē ienāca miniaturais pūdelītis. Šī skaistā notikuma dēļ, Ivetai nācās apgūt pūdeļa frizēšanas prasmi: "Ķemmēt un mazgāt pūdeli vajag vismaz vienu reizi nedēļā. Uzreiz izgāju sertificētus kursus profesionālā majdzīvnieku kopšanā," stāsta Iveta. Jaunā un talantīgā suņu friziere gan neslēpj, ka vismīļākais darbs esot ar lieliem un spalvainiem suņiem.

Krietni ilgāka pieredze Ivetai ir suņu hendlingā - jau 12 gadus nodarbojas ar izstāžu suņu prezentēšanu suņu izstādēs - pieredze esot ar visu izmēru un raksturu mīluļiem. 

Iveta ir pārliecināta, ka gan suņiem, gan to saimniekiem var garantēt lielisku atmosfēru un labu garastāvokli.

Foto no Ivetas privātā arhīva.

Svarīgi, ka Iveta darbā izmanto tikai profesionālu kosmētiku, augstas kvalitātes aprīkojums un instrumenti tiek dezinficēti pēc katra klienta.

Ivetas profesionālo pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • mazgāšana un žāvēšana;
  • frizēšana un trimmings;
  • pinku ķemmēšana;
  • nagu apgriešana;
  • friziera konsultācijas.

Pieteikšanās pie Ivetas pa tālr. +371 28656460
Suņu frizētava atrodas Rīgā, Ulbrokas ielā 18a.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!