5 pazīmes, kad sunim nepieciešams lietot papildbarību
5 pazīmes, kad sunim nepieciešams lietot papildbarību


Katram mājdzīvniekam, tāpat kā cilvēkiem, ir atšķirīgas veselības iezīmes. Paņemot jaunu suni, nekad precīzi nevarēsim paredzēt, kādas jutības vai ģenētiskās īpatnības tam var attīstīties. Latvijas uzņēmums GIGI VET aicina rūpīgi vērot sava mīluļa ikdienu, lai savlaicīgi tam nodrošināt nepieciešamo atbalstu. 

Ja pamanāt kādu no šīm pazīmēm vai izmaiņām suņa uzvedībā, tam var būt nepieciešams papildu uztura atbalsts veselība uzturēšanai. Kā risinājums šādos gadījumos ir funkcionālā barība, kas var kļūt par efektīvu atbalstu labsajūtas uzturēšanā jebkurā vecumā.

1. Izmaiņas kustībās

Vizuāli redzamas izmaiņas suņa kustībās var liecināt par traumu, locītavu vai saišu sāpēm. Tam par iemeslu var būt locītavu mitruma trūkums, iekaisums vai pat osteoporoze un artrīts. Jūsu mājdzīvniekam ir nepieciešams papildu uztura atbalsts, lai uzturētu locītavu un kaulu veselību vai veicinātu rehabilitācijas procesu.

2. Apmatojuma izkrišana, nieze un nespodrs kažoks

Veselīga āda un kažoks ir labas veselības pazīmes. Ja jūsu mājdzīvniekam ir ādas vai apmatojuma problēmu pazīmes, pārliecinieties, vai tās nav saistītas ar alerģiju, parazītiem vai ādas traumu. Lai atvieglotu simptomus un diskomfortu, ieteicama ādas mitrināšana un organisma stiprināšana ar uzturvielām.

3. Stresaina uzvedība

Vairāki ārējie apstākļi var izraisīt jūsu sunim stresu. Fiziski tas var izpausties ar skaļu vokalizāciju, skrāpēšanu, pastiprinātu priekšmetu košļāšanu vai pat agresīvu uzvedību. Lai nomierinātu suņa centrālo nervu sistēmu un izvairītos no mājdzīvnieka sevis paša traumēšanas, talkā var nākt dabiski nomierinoši līdzekļi.

4. Attīstības procesu aizkavēšanās

Ja pamanāt nepilnības sava kucēna attīstības procesā (auss skrimšļi, zobu nomaiņa, kaulu struktūra un imunitātes attīstība), tam var būt nepieciešams papildu uztura atbalsts. Savlaicīgai uztura atbalsta sniegšanai būs liela nozīme suņa labsajūtas uzturēšanai visu atlikušo mūžu.

5. Iekšējo orgānu traucējumi 

Sirds, kuņģa un urīnceļu darbības traucējumu simptomi var sunim parādīties jebkurā vecumā. Tos ir būtiski risināt jau savlaicīgi. Īpaši vecāka gadagājuma suņiem papildu dabīgu uzturvielu atbalsts var atvieglot simptomus un pat paildzināt viņu mūžu.

Iepazīstieties ar Latvijā ražotu dabīgu papildbarību un atrodiet savam mājdzīvniekam piemērotāko GIGI produktu: https://gigivet.com/lv/collections/products.

Ja jums ir nepieciešama konsultācija, lai atrastu savam mājdzīvniekam piemērotu risinājumu vai jums radušies kādi jautājumi, droši sazinieties: hello@gigivet.com.

Izmantojot kodu ARSUNI, saņemiet 20% atlaidi GIGI produktu pirkumiem GIGI VET interneta veikalā! 

Foto no GIGI VET arhīva

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!