600.suņiem draudzīgā vieta Latvijā - Distillers Republic
600.suņiem draudzīgā vieta Latvijā - Distillers Republic


Kopš "Ar suni" projekta sākuma pagājis pusotrs gads. Apkopojot suņiem draudzīgās vietas, ieguldīts milzīgs darbs un pavadīts daudz laika, apzinot dažādas vietas, lai uzzinātu, vai ir suņiem draudzīgi. Milzīgu paldies sakām ikvienam suņu saimniekam - ziņotājam, jo īpaši aktīvākajiem - Hārperam, Gordon Imperial Henry un Eikou

Šobrīd apkopotas jau vairāk kā 600 suņiem draudzīgas vietas Latvijā, un šoreiz vēlamies iepazīstināt "Ar suni" projekta 600.suņiem draudzīgo vietu, kura durvis vērusi pavisam nesen - aprīļa sākumā.

Bārs Distillers Republic - Vecpilsētas ielā 8a, Rīgā.

Īpašnieka Ginta bērnības aizraušanās "ķīmiķošana" smilšu kastē ir aizvedusi viņu uz bārmeņu skolu, kas rezultējās par bārmeņa profesiju, kas savukārt vairāku gadu laikā ir attīstījusi ideju par bāra izveidi. Šis bārs ir īpašs ar savu destilētavu, kur nākotnē paredzēts pašā Vecrīgas sirdī veidot alkoholu pēc īpaši lolotām receptēm. Bārs atrodas ēkā, kas ir kultūrvēsturisks piemineklis, bijušās zviedru laiku noliktavas telpas, kas ieguvušas mūsdienīgu, taču ļoti mājīgu un siltu interjeru. Ir ietverti dažādi vara elementi, ozolkoka mucas, rokām darināti krēsli un galdi, un, protams, pats destilēšanas aparāts.

No atvēršanas dienas, ciemos ir bijuši jau vairāki četrkājainie draugi, kas ir laipni gaidīti atpūsties kopā ar saviem saimniekiem. Ginta paziņu vidū ir cilvēki, kas savus mīluļus izvēlas ņemt līdzi uz sabiedriskām vietām, tāpēc šis jautājums nav radījis nekādas pārdomas. 100% suņiem draudzīga vieta.

Foto: Agate Ezera

Arī Gintam ir savs kompanjons - Mija. Dzimusi Mežavairogu patversmē gadu mijas naktī, adoptēta kucēna vecumā, tagad bauda lolojumdzīvnieka ērtības. Pirmos dzīves gadus pavadījusi tieši Vecrīgā, tāpēc ir īpaši iemīļojusi tūristu un arī vietējo iedzīvotāju uzmanības apliecinājumus. Šobrīd ar saimniekiem ir pārcēlusies uz dzīvi mierīgākā apkārtnē, taču tas netraucē doties līdzi uz suņiem draudzīgām lokācijām un turpināt socializēties.

Bārs piedāvā plašu klāstu ar craft aliem un citiem alkoholiskajiem dzērieniem, tāpat pieejamas arī uzkodas, tai skaitā brieža gaļas un veģetārais burgers, Cēzara salāti u.c. Četrkājaino draugu ēdināšanu labāk uzticam pašiem saimniekiem, taču labprāt padzirdīsim jūsu mīluli ar ūdeni un ar atļauju piedāvāsim kādu suņu našķi.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!