Aicinām atbalstīt labdarības projektu PIELIEC ROKU !
Aicinām atbalstīt labdarības projektu PIELIEC ROKU !


Sveiciens visiem dzīvnieku draugiem!

Esmu suņu īpašniece, suņu sporta un citu pasākumu aktīva piekritēja Henriete Martinsone.  Man ir divi suņi, kuriem ikdienā nekas netrūkst. Par viņiem esmu varējusi parūpēties ar labāko sirdsapziņu, un gādāt par viņu vajadzībām un ikdienu ar vislielāko prieku un atbildību. Viņi mani iedvesmo dalīties un rādīt citiem piemēru, ka mēs katrs esam atbildīgi par kādu, par kuru esam uzņēmušies rūpes un atbildību savās mājās. Tāpat, mēs esam atbildīgi arī par saviem apkārtējiem, jo tikai tā veidosies mūsu kopējā labklājība, ja katrs būsim spējīgi paskatīties sev apkārt un dāvināt prieku citiem no sirds!

Vairākus gadus esmu aktīvi piedalījusies dažādos atbalsta pasākumos dzīvniekiem, ziedošanas akcijās un citos projektos. Esmu rīkojusi pasākumus un atbalsta akcijas arī pati, taču šogad vēlējos to īpašāk akcentēt tieši Ziemassvētkos!

Mana iniciatīva iepriekšējā reizē bija atbalstīt trūcīgās ģimenēs esošus dzīvniekus ar kvalitatīvu, profesionālo dzīvnieku pārtiku un piederumiem, lai suņi un kaķi, kuri dzīvo trūcīgākās ģimenēs vai pie pensionāriem, tiktu uz kādu laiku paēdināti un šādā veidā aprūpēti.

Šogad vēlos atbalstīt dzīvnieku patversmi, kura atrodas ārpus Rīgas, jo man vienmēr ir bijusi sajūta, ka šīs patversmes ir vairāk aizmirstas - mazāk atbalstītas. Pat, ja ir, tad tas netiek tik ļoti izcelts sabiedrībā, ka arī šīm patversmēm/biedrībām, nepieciešams TIK pat ļoti kā lielajā dzīvnieku patversmēs.

Vēlos līdz Ziemassvētkiem uzrunāt un atrast patversmi, kurai noderēs viss mūsu kopīgi saziedotais dāvanu krājums! Atkarībā no saziedotā, varēšu izvēlēties konkrētu patversmi, jo katrā patversmē ir konkrēts skaits dzīvnieku un konkrētas vajadzības.

Tāpēc, sirsnīgi aicinu atbalstīt akciju "PIELIEC ROKU", kuru organizēju es un mana ģimene, mūsu pašu personīgas iniciatīvas vadīti. 

Foto: MMM Photography

Ko Tu vari dāvināt?
Pirmkārt, esmu pateicīga par jebkuru ziedojumu, vienalga kādā apmērā.
Taču aktuālās lietas, kuras dāvanu projektā noderētu:

  • Jebkurai patversmei būs ļoti vajadzīga kvalitatīva suņu un kaķu barība (sausā vai konservu pārtika);
  • Guļvietas un būdas, aprīkojums voljēriem, segas, matrači, kaķu statīvi un gultiņas;
  • Higēnas un tīrīšanas piederumi (gan dzīvniekiem pašiem, piemēram, mitruma uzsūcošie paladziņi, kaķu smiltis, vatītes, salvešu ruļļi, marles - jebkas dzīvnieku kopšanai, gan patversmes ikdienas kopšanai - slotas, lupatas, spaiņi utt.)
  • Rotaļlietas suņiem un kaķiem, kaķu nagu asināšanas “sienas” ,”statīvi”;
  • Bļodas, statīvi, trauki ēšanai;
  • Kaklasiksnas,pavadas, iemaukti;
  • Personīgi, man šķiet, ka patversmēm noderīgākie ir veterinārie pakalpojumi, tāpēc, ja kādam ir īpaši uz sirds tas, tad pie izvēlētās biedrības vai dzīvnieku patversmes, būs iespējams viņiem uz officiālo kontu skaitīt arī naudu priekš VET pakalpojumiem (piemēram, vakcīnām, sterilizēšanai un kastrēšanai un citiem nepieciešamiem veterinārajiem izdevumiem klīnikās), arī tāda iespēja pastāv.

Lūgums neziedot vecas vai nolietotas lietas, vecas segas vai bīstamus priekšmetus (piemēram, pildītus spilvenus ar vati vai segas, kuras var izdīrāt un apēst to saturu, tās dzīvniekiem var būt bīstamas!)

Kur un kā nogādāt dāvanas?
Rīgas rajona ietvaros, varam vienoties arī par dāvanu paņemšanu no konkrētas adreses, taču izskatīšu jebkuras iespējas un ar ziedotāju vienošos personīgi.
Labprāt sadarbojos ar pakomātiem, ar tiem visērtāk un ātrāk var nosūtīt dāvanas, kā arī pastu, taču tās caur pastu nāks ilgāk, īpaši Ziemassvētku laikā! Esmu rīdziniece, tāpēc Rīgas rajona ietvaros varam vienoties par ērtāko veidu.
Bieži mēdzu izbraukt arī ārpus Rīgas, tāpēc par to arī esmu gatava vienoties, ja dāvanas ceļotu arī no citām pilsētām.

Dāvanu iesniegšanas termiņš!
Dāvaniņas var man nogādāt, sūtīt un iedot līdz
20.12.2019.

21. vai 22. decembrī dosimies uz izvēlēto patversmi un pasniegsim jūsu dāvanas izteiksim patversmei arī sveicienus svētkos un, protams, pateiksimies īpaši katram, kurš kaut ko būs gādājis, tāpēc, lai varētu sekot līdzi dāvanām, kuras ir saziedotas, ir pieejams mans Facebook profils: HENRIETE MARTINSONE, kurā atradīsi publisko albumu “Dāvanu projekts – pieliec roku”. Tajā ir visi attēli un ziedotāju vārdi ar pateicību, kā arī sīkāka informācija par projektu.
Katras dāvanas autoru un noziedoto vari apskatīt arī manos Instagram kontos @milbusnowbank un @levistheflatcoated ! 

PATEICOS NO SIRDS VISIEM ZIEDOTĀJIEM UN LABA VĒLĀTĀJIEM! Lai mums kopā izdodas!

© 2020, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!