Amerikāņu Stafordšīras terjeru un to saimnieku pastaiga Siguldā
Amerikāņu Stafordšīras terjeru un to saimnieku pastaiga Siguldā


Sigulda jau izsenis bijusi vieta, kur baudīt īstu rudens burvību. Tā, 30.septembrī, Amstaff Team Latvia aicināja ikvienu Amerikāņu Stafordšīras terjera saimnieku uz kopīgu pastaigu gleznainajā Siguldā. 

Ieradās prāvs pulks ar Amerikāņu Stafordšīras terjeru cienītājiem un, protams, līdzi ņemot pašus pasākuma vaininiekus - šīs šķirnes suņus. Pastaigā, rudens vēja un krāsaino koku lapu vadīti, devās 19 suņi un nedaudz lielākā skaitā - to saimnieki. 

Pastaigas galvenais kurators Jānis Kuzmanis stāsta, ka "Šis jau ir sestais gads, kad rīkojam šādas kopā sanākšanas un pastaigas. Siguldā viesojamies 4.reizi." Arī Jānis ir Amerikāņu Stafordšīras terjera saimnieks, turklāt, aktīvi darbojās suņu svaru vilkšanas apmācībā ("Weight Pulling Latvija"). Jānis ir īsts Amstaffu šķirnes fanāts un ir pārliecināts, ka šie suņi viņam nekad neapniks.

Lielākā daļa pastaigas dalībnieku ieradās no Rīgas un Pierīgas - tālākais mērotais ceļš bija kādam Madonas iedzīvotājam. 

Ja arī Tu esi Amerikāņu Stafordšīras terjeru saimnieks, aicinām pievienoties šīs šķirnes domubiedriem Facebook lapā Amstaff Team Latvia, tādējādi nepalaižot garām iespēju piedalīties citos pasākumos.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!