Animu veterinārā aptieka, zoopreču veikals un dzīvnieku frizētava Vaidelotes ielā 14, Rīgā
Animu veterinārā aptieka, zoopreču veikals un dzīvnieku frizētava Vaidelotes ielā 14, Rīgā


Animu kļūst vēl pieejamāki dzīvnieku saimniekiem un viņu četrkājainajiem draugiem, jo septembrī, Iļģuciemā, Vaidelotes ielā 14 durvis ir vērusi Animu jaunā filiāle, kurā iespējams iegādāties gan visdažādākās zoo preces un veterināros medikamentus, gan izmantot dzīvnieku frizētavas pakalpojumus. Turklāt tas viss – skaistās, renovētās telpās!

Animu jaunā zooveikala plauktos atradīsi preces gan pašiem mazākajiem dzīvniekiem, gan mājas mīluļiem, tostarp bezrecepšu un recepšu veterinārās zāles. 

Plašs zoo preču sortiments

Līdzīgi kā citos Animu zoopreču veikalos arī jaunajā filiālē varēsi iegādāties barības un aksesuārus – gan suņiem un kaķiem, gan grauzējiem, putniem un citiem mājas mīluļiem.

Animu preču plauktos atradīsi šādu iecienītu un kvalitatīvu zīmolu produkciju:

  • Josera - super premium suņu, kaķu un zirgu barības, kas piemērotas katra dzīvnieka individuālajām uztura vajadzībām. Josera sortimentā iekļautas gan dažādas sausās barības suņiem, gan barības kaķiem, gan arī gardas uzkodas un kārumi.
  • Virbac – speciālās suņu un kaķu fizioloģiskās barības ar augstu gaļas saturu un rūpīgi izstrādātu sastāvu. Zīmola piedāvātie produkti bieži tiek izmantoti, lai novērstu un ārstētu daudzas saslimšanas, vienlaikus uzlabojot arī dzīvnieku dzīves kvalitāti.
  • Royal Canin – profesionālas mitrās un sausās barības kaķiem un suņiem, kas pielāgotas katra dzīvnieka vajadzībām atkarībā no to vecuma, šķirnes, veselības stāvokļa un  dzīvesveida.
  • Happy Dog un Happy Cat - sabalansētas barības un gardi kārumi, kas izgatavoti no dabīgiem produktiem un ir piemēroti dažādu šķirņu suņiem un kaķiem.
  • Specific – veterinārās barības, kas, pateicoties to īpaši izstrādātajam sastāvam, sniedz atbalstu suņu un kaķu veselībai un tiek izmantotas kā papildu līdzeklis dažādu slimību ārstēšanā.
  • Bioveta – dzīvnieku kopšanas līdzekļi, barības piedevas, pretērču un preblusu līdzekļi suņiem un kaķiem, šampūni dzīvniekiem un citas higiēnas preces. Šī zīmola produkti ir ļoti iecienīti veterinārajā nozarē, jo koncentrējas uz dzīvnieku veselības un labbūtības uzlabošanu.
  • Vetoquinol – efektīvas barības piedevas un vitamīni, kas ir ērti un viegli iedodami kā tabletes vai kroketes, jo satur suņiem un kaķiem patīkamas garšas.
  • Trixie – plašs rotaļlietu, barošanas trauku, visdažādāko aksesuāru un gardumu sortiments, kas palīdzēs padarīt tava mīluļa dzīvi interesantāku un dienas krāsainākas.
  • Flamingo – ērtas dzīvnieku guļvietas, interaktīvas rotaļlietas, dzīvnieku baseini un atvēsinoši paklāji karstām vasaras dienām vai ceļojumiem uz siltajām zemēm.

Veterinārā aptieka

Kādu barību izvēlēties savam kaķim? Kura suņu sausā barība būs piemērotākā tā šķirnei un vecumam? Kā pareizi apkopt brūci?
Ja nepieciešams iegādāties profesionālās suņu un kaķu barības, dzīvnieku medikamentus vai ārstnieciskus kopšanas līdzekļus, droši nāc uz Animu veterināro aptieku! Mūsu speciālisti ir zinoši profesionāļi ar veterināro izglītību un labprāt Tevi konsultēs par dzīvnieku barošanas un aprūpes jautājumiem! Tie palīdzēs Tev piemeklēt atbilstošus produktus tieši Tava mīluļa vajadzībām, ņemot vērā dzīvnieka specifiskās vajadzības.

Dzīvnieku frizētava

Pienācis laiks sakopt mīluļa kažoku? Jaunajā Animu filiālē pieejama arī pašapkalpošanās frizētava dzīvniekiem! Kā tas darbosies? Mums ir "vannasistaba", kas pielāgota tieši dzīvniekiem - ērta vanna, kurai iespējams regulēt augstumu, šampūns mazgāšanai, dvieļi, un jaudīgs fēns kažoka žāvēšanai – viss, kas nepieciešams dzīvnieka higiēnai.

Kādēļ izmantot pašapkalpošanās frizētavu?

Vai esi piedzīvojis situāciju, kad pēc suņa mazgāšanas ir jātīra visa vannas istaba, jo visur ir spalvas, dubļi un ūdens, bet māja ož pēc slapja suņa kažoka? Attiecīgi pēc mīluļa apkopšanas Tev vēl ir jāvelta papildu laiks arī telpu uzkopšanai un vēdināšanai.

Izmantojot dzīvnieku pašapkalpošanās frizētavu, varēsi apkopt savu mīluli ērtā un speciāli pielāgotā vidē, vienlaikus saglabājot tīrību un higiēnu savā personīgajā vannasistabā. Turklāt mūsu pašapkalpošanās frizētavā iespējams regulēt gan vannas, gan žāvēšanas galda augstumu, kas ļauj pasaudzēt Tavu muguru un ceļus, jo Tev nebūs jāieņem dažādas neērtas pozas, lai varētu veikt visas vajadzīgās procedūras, apkopjot savu mīluli.

Dzīvnieku grūmeris

Vai vēlies, lai Tavs četrkājainais draugs tiktu skaisti safrizēts? Animu jaunajā filiālē pieejams arī dzīvnieku grūmings, kura laikā Tavs mīlulis tiks kārtīgi izķemmēts, nomazgāts, izžāvēts, safrizēts, bet kažoks koriģēts ar trimmeri. Īpaši svarīgi tas ir šķirnes suņiem, kas piedalās izstādēs, jo trimmēts kažoks vislabāk izceļ dzīvnieka ķermeņa kontūru. Pēc suņa saimnieka vēlēšanās grūmeris var sagatavot arī īpašu, suņa šķirnes standartiem piemērotu frizūru.

Tomēr tas ir mīts, ka grūmings ir vajadzīgs tikai garspalvainiem suņiem un kaķiem, kas piedalās izstādēs. Var un vajag apkopt arī īsspalvainos mīluļus, jo tiem ir daudz pavilnas. Ja to pienācīgi nekopj,  dzīvniekiem ir ļoti karsti – jo īpaši vasarā. Turklāt grūmeris procedūras laikā var veikt arī dzīvnieka nagu un ausu apkopi, kas ir īpaši svarīgs priekšnosacījums, rūpējoties par mīluļa higiēnu.

Ir tik patīkami vērot, kā garām pinkām noaudzis ķepainis, pārvēršas par koptu un pievilcīgu suni! Ja vēlies, sarunāt vizīti pie jaukā Animu grūmera Jurija, sazinies ar viņu pa tālruni 29958018.

Nāc ciemos un ņem līdzi savu četrkājaino draugu!

Mūsu jaunajā filiālē esam sarūpējuši plašu sortimentu ar pārbaudītas kvalitātes zooprecēm. Ir padomāts ne tikai par pamata vajadzībām – kaķu barība, suņu barība, kārumi, kaķu pakaiši un aksesuāri, bet arī par kopšanas līdzekļiem mājdzīvniekiem, dažādām barības piedevām un veterinārajām zālēm.

Darba laiks:

Darba dienā: 9.00-20.00
Sestdien: 10.00-19.00
Svētdien: 10.00-19.00

Adrese: Vaidelotes iela 14, Iļģuciems, Rīga, tālrunis uzziņām: +371 29621422.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!