Ar suni uz Burger Studio
Ar suni uz Burger Studio


Informācija par burgeru vēsturisko izcelsmes vietu un laiku atšķirās, tomēr, neatkarīgi no tā, vai burgeri radušies imigrantu rokās Vācijā vai Amerikā, vai tā bijusi mongoļa zirgkopja ideja, popularitāti tie iekarojuši visā pasaulē.
Burgeru veidi ir dažādi, bet tradicionālā sastāvdaļa ir marinēts gurķis, sīpols un siers. Izrādās, ka burgeru pagatavošanai ir pat šefpavāri, kuri populāro ēdienu pagatavo tā, ka to var pasniegt smalkākā restorāna vakariņās.

Arī Rīgā ir vairākas vietas, kur nobaudīt dažādus burgerus, bet viena no retajām burgernīcām, kura draudzīga suņiem, ir “Burger Studio”. 

“Burger Studio” radās pirms 3 gadiem, kad savu pirmo burgeri pārdeva no “food truck” izbraukuma ēdināšanas pasākuma laikā. “Burger Studio” idejas autors un īpašnieks ir Gints Auziņš, kurš atzīst, ka uzņēmējdarbība kļuvusi par augstu prioritāti un dzīves sastāvdaļu, saskaroties ar nestandarta situācijām, kuras radījušas sava veida adrenalīnu. Ar neatlaidību un smagu darbu, nu “Burger Studio” restorāni izveidoti divās Rīgas adresēs: Ģertrūdes ielā 41 un Vecrīgā - Mārstaļu ielā 12.

Devāmies uz Ģertrūdes ielas "Burger Studio", līdzi ņemot arī suni, kur ieradāmies kā pirmie apmeklētāji. Mūsu četrkājainais draugs nav radis staigāt pa šikām vietām, tāpēc nepamanīts nevarēja palikt savas riešanas un tirināšanās dēļ. "Burger Studio" ir gaumīga un mājīga vieta, kur ne vien nobaudīt dažādos burgerus, bet arī pavadīt laiku, tērzējot ar draugiem pa kafijas tases. "Burger Studio" iekarojis ne tikai latviešu sirdis, turklāt, neilgajā mūsu uzturēšanās laikā, apmeklātāji strauji pildīja burgernīcas telpas.

Burgernīcas saimnieks Gints lepojās ar kādu īpašu burgeru: “Mūsu pasniegtais siera burgers ir šefpavāra Matīsa Rotenberga šedevrs, kas ar mūsu gatavotām mērcēm, mūsu marinētiem gurķīšiem un sīpoliem ir garšas "Mona Liza”.”

Mūsu izvēle gan krita par labu veģetārajam burgerim un BBQ Chicken burgerim, un jāatzīst - garšīgākus burgerus līdz šim nebija nācies nogaršot. 

Sarunā ar Gintu, aizrautība un mīlestība jūtama ne vien pret burgeriem, bet arī pret suņiem, ko apliecināja arī mūsu četrkājainā drauga kārtīga sačubināšana. Gints uzsver: “..vienmēr esam mīlējuši suņus!”, un tieši šis fakts kalpo par iemeslu, kāpēc “Burger Studio” ir suņiem draudzīga vieta jau no pašiem uzņēmuma pirmsākumiem.

Lai gan Gintam pašam nav suņu, viņš lepojās ar kādu labu draugu - basendži šķirnes suni Odu, kurš laiku pa laikam apmeklē “Burger Studio”. Par restorāna “Burger Studio” viesmīlību pret suņiem liecina arī pasniegtais ūdens četrkājainajam draugam, kā arī, pēc saimnieka vēlēšanās un atļaujas sunim tiek piedāvāts arī kāds gardums. Mūsu līdzpaņemtais suns kā viesmīlības apliecinājumu saņēma gan milzīgu bļodu ūdeni un svaigi pagatavotu vistiņu.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!