Astroloģiskās prognozes suņiem. Indra Saukāne
Astroloģiskās prognozes suņiem. Indra Saukāne


2018.gadu iesākam ar, iespējams, nebijušu horoskopu - horoskops ikvienam sunim, kuru piedāvā sertificēta astroloģe Indra Saukāne

"Kad mani uzrunāja uzrakstīt prognozes par šo gadu suņu draugiem, sākumā domāju, lieliski, bet, kas es par suņa pazinēju? Jā, manā dzīvē šobrīd ir piektais mīlulis, un tas nekad nav bijis tieši mans, bet manas ģimenes, vecāku, un, proti, es nekad neesmu bijusi galvenā persona, vismaz viņu acīs pilnīgi noteikti, un tomēr vienmēr tā saikne ir bijusi. Sākot ar pirmo Vācu aitas sugas pārstāvi, kurš vienmēr gaidīja netālu no skolas un čiepa brālim sāļos riekstiņus, tad konservatīvo dalmācieti, kurš aizvainots pagrieza muguru, tajā pašā laikā attīrīja teritoriju no visiem kaimiņu kaķiem, tad vieglprātīgā jauktas sugas suņu meitene, kurai bumbiņas ķeršana šķita svarīgāka par savu kucēnu barošanu, sirsnīgā mazulīte (lieli sirdsdēsti - aizgāja ātri citos medību laukos ar kaimiņu suņu palīdzību) un pašreizējais - karalis, donžuāns. Gribiet ticiet, gribiet nē, bet par Karali es saucu melno labradoru. Un šeit varu droši teikt, ka dzimšanas zodiaka zīme ņem virsroku. Par labradoriem saka ko? Draudzīgi, sirsnīgi, „nolaizīs līdz nāvei”, spēj pielāgoties saimnieka dzīves ritmam. Neapstrīdami un, tomēr, mūsu retrīvers ir dzimis zem Lauvas zīmes un viņš ir pirmā vijole, visa centrs - kad viņš ir mājās, bērniem, es pat teiktu, ir bišķiņ jāpaiet malā un, protams, kur karalis bez ekselentām sevis prezentēšanas prasmēm (ķepas kā aristokrātam sakrustotas). Suņu lietpratēji, visticamāk, varētu komentēt, ka visu nosaka audzināšana, par ko nestrīdēšos.

Un tātad, gan jau, ka katrs ir painteresējies par to, ko tad mana mīluļa zodiaka zīme par viņu saka. Apkopojot tikai minēšu, ka tāpat kā visām dzīvām būtnēm, arī suņu raksturs var būt ekstraverts un intraverts. Ekstravertie ir vairāk aktīvie, kustīgie, nemierīgie; intravertie - empātiskie, izturīgie un piekāpīgie.

Ekstravertie iekļauj divas grupas:

Uguns zīmes pārstāvji (Auns, Lauva, Strēlnieks) - viņi ir dinamiski, aktīvi, impulsīvi un uz sacensību orientēti; patīk vietas, kur ir troksnis. Nepieciešama telpa, kur var brīvi un spontāni izpausties. Īsti fitnesa treneri saviem saimniekiem, it sevišķi, dzīvojot dzīvoklī.

Gaisa zīmes (Dvīņi, Svari, Ūdensvīri) - var apgūt daudz dažādus trikus un savstarpējos saziņas knifus kā jau intelektuālās stihijas pārstāvji. Kas būtiski - uzmaniet, lai viņiem nepaliek garlaicīgi - blēņas, atstātiem vienatnē, ir pilnīgi dabiska lieta šīs stihijas pārstāvjiem. Tāpat kā ugunij, arī gaisam vajag telpu un nepārtrauktu mijiedarbību. Īsāk, es teiktu, mūsu socializēšanās guru.

Intravertie:

Ūdens (Vēzis, Skorpions, Zivis) - empātiski, jūtīgi. Jūtas laimīgs, kad kāds viņu apmīļo, apčubina. Meklē drošību un mieru (Skorpions gan šajā ziņā ir ačgārns - miers viņam ir tad, kad ir nemiers. Vislabākie nopietno problēmu sensori un izmeklētāju domubiedri). Jāļauj pierast pie jauniem apstākļiem. Labāk var patikt ierastā vide un cilvēki. Mājas dvēsele.

Zeme (Vērsis, Jaunava, Mežāzis)- režīma, plāna mīļotāji (tikai jautājums, cik saimnieki ir disciplinēti, jo šajās attiecībās ieviestā disciplīna tiks prasīta arī no saimniekiem). Var būt diezgan privātīpašnieciski pret savām, saimnieku mantām. Noteikti būs vieglākā kontaktā ar disciplīnu, bet jaunas prasmes apgūst ar lielāku laiku. Daudz ko pacieš, bet pie pārāk liela spiediena var pārsteigt ar savu niknumu.    

Kas jāsaka, kamēr ekstravertie šķiet labāki mājas/saimnieka sargi, jo viņi taču ir aktīvāki/enerģiskāki, tad der apsvērt arī faktu, ka intravertie daudzkārt vairāk pieķeras vietai, cilvēkam, savai videi un ir gatavi to saglabāt un aizsargāt, kamēr aktīvisti aizņemti ar savām interesēm kā iepriekš pieminētajā piemērā par kucīti dzemdētāju - bumbiņas ķērāju. Un tomēr visa pamatā ir savstarpējā mijiedarbība - ja jūsu raksturi sapasēs, jūs vieglāk uztversiet viens otru. Un visnotaļ loģiski, ka vislabāk saskan ekstravertajiem cilvēkiem ar ekstravertajiem mīluļiem un otrādāk - intravertajiem ar intravertajiem. Nebūšu pirmā, kas noteikti ieteiks topošajam saimniekam novērtēt savu dzīves ritmu un tam piemērotāko sugu un raksturu.

Ko nesīs 2018. - Dzeltenā Zemes Suņa gads?

Šis gads jau pašos pamatos ceļ suņus uz pjedestāla, kā nekā tieši Suns ir 2018. gada ķīniešu horoskopa saimnieks. Par cik suns ir cilvēka labākais draugs, tad, protams, gads savstarpējai mijiedarbībai izskatās draudzīgs. Bet kā ar pašiem sugas pārstāvjiem?

Nākamais gads solās būt daudz saprotamāks un vieglāks tieši intraverto zīmju pārstāvjiem, jo šobrīd debesu jums „pieprasa un novērtē” kārtību, nopietnību un darbības ar mērķi, kā arī grūtību pārvarēšanu, kas ekstraverto stihiju pārstāvjiem var šķist par smagnēju un nospiedošu. Tieši šī iemesla dēļ ekstraverto zīmju suņu pārstāvjiem, iespējams, var rasties negaidīta vēlme šogad pretoties noteiktajām robežām un savām iespējām. Gada otrajā pusē šāds dullums var uznākt arī visnotaļ miermīlīgajiem Vērša zīmes pārstāvjiem.

Ieteikums katram saimniekam ar mērķi, plānu un pilnu atbildību savā plānotājā ierakstīt laiku arī saviem mīluļiem un veltīt to viņiem vispiemērotākajā vietā un izpildījumā. Un bez atrunām - savādāk mīlulis ieviesīs korekcijas viņam visizdevīgākajā laikā un vietā! Kopīga grūtību pārvarēšana gan satuvina.

Visbeidzot, dzīvnieku horoskopus parasti ievieto sadaļā Izklaide/Humors un zināma taisnība tajā ir - nav ko tik strikti sekot visām instruktāžām, jo suns ar savu plašo sirdi un neizmērojamo beznosacījuma mīlestību jau vismazāk pakļaujas prāta plāniem un shēmām. Tomēr aicinu jūs pavērot sevi un savu mīluli. Mūsdienās dzīves ritms ir ļoti straujš un kas zina, varbūt šī informācijas druska ir tieši tā, kas iedod orientieri harmoniskākai dzīvei.

Lai laimīgs Jaunais gads!"

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!