Bernātos pašiem savs Dzintariņš
Bernātos pašiem savs Dzintariņš


Liepājas puses Nīcas novada Bernātu ciemā atjaunota reiz slavenā kafejnīca "Dzintariņš". Bernātu dabas parka senais priežu mežs, gleznainās piejūras kāpas un baltais smilšu liedags izsenis bijusi un joprojām ir iecienīta pastaigu un aktīvas atpūtas vieta daudziem, arī suņumīļiem un viņu četrķepainajiem draugiem.
Kafejnīcas saimniece Laura stāsta, ka pati ir liela dzīvnieku mīļotāja, tāpēc arī viņas kafejnīca ir draudzīga draudzīgiem un labi audzinātiem suņiem, un tos atļauts ievest arī iekštelpās. Tomēr vienlaikus jāņem vērā, ka šī ir ļoti maza kafejnīca un nereti apmeklētāju pārpildīta, tāpēc suņu saimniekiem objektīvi jāizvērtē attiecīgā brīža situācija un apstākļi pirms izlemj doties ar savu draugu telpās. Alternatīvs patvērums ir koka seguma terase ar vairākiem galdiņiem, kur pavisam ērti līdzās saimniekiem jutīsies kā bailīgs toiterjers, tā milzīgs vācu dogs. Pie tam, terase ir atvērta visos gadalaikos. Blakus nojumē ir izvietoti suņiem paredzēti dzeramtrauki, piepildīti ar svaigu ūdeni. Pēc saimnieku lūguma, "Dzintariņa" darbinieki neatsaka sarūpēt kādu našķi arī suņukiem. Te mielojušies svaigu gurķu cienītāji, burkānmīļi, sierēdāji, kaulu grauzēji utt. Reiz pat speciāli klientam gatavota vārīta vistas fileja, turklāt, īsā laikā divas reizes pēc kārtas, jo ar vienu porciju astainim bijis par maz, bet viesi izsalkušu mājās raidīt būtu ļauni. Taču jārēķinās, ka šādu īpašu pasūtījumu iespēja ir vien salīdzinoši klusās un mierīgās dienās.
Pieredzējuši un zinoši suņu draugi ievēros un atpazīs uz "Dzintariņa" ieejas durvīm izvietoto arSuni.lv uzlīmi, kas viesmīlīgi dod zaļo gaismu arī četrkājainajiem draugiem.
 Foto: Mārtiņš Sīlis un Bernātu "Dzintariņš"
 

Plašāka informācija par kafejnīcu Facebook @BernatuDzintarins un Instagram Kafejnīca Dzintariņš

Uz tikšanos "Dzintariņā", vau! 
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!