Doggo Pet products - skaistākās lietas Jūsu sunim
Doggo Pet products - skaistākās lietas Jūsu sunim


Suns ir cilvēka labākais draugs. Pat vairāk kā draugs. Tas ir ģimenes loceklis, kuru vēlamies iepriecināt lielākos un mazākos svētkos. Arī ikdienā savam mīlulim gribam sniegt labāko, jo tas ir pelnījis īpašas lietas. Doggo Pet ir pārliecināti, ka, iepriecinot savu labāko draugu, Jūs tikpat ļoti iepriecināt arī sevi.

Doggo Pet produktu idejas autore ir trīspadsmitgadīgā Ulla Januša. Pirmie izstrādājumi tapa pašas četrkājainajam draugam Bono, bet, saņemot pozitīvas atsauksmes, viņai radās doma savus darbus piedāvāt arī citiem. Ulla priecājas par katru suni, ko cilvēki lutina.

Ir taču patīkami, ja Jūsu sunim ir pašam savs personalizēts ķepu dvielītis vai dvielis, ar ko noslaucīties pēc peldes. Mitrumu labi uzsūcošais materiāls ļauj suni ātri noslaucīt un doties jaunos piedzīvojumos. Dvielīti pēc tam ir viegli izmazgāt. Lai cik liels vai mazs būtu Jūsu mīlulis, Doggo Pet vienmēr piemeklēs atbilstoša izmēra dvielīti īpaši Jūsu ķepaiņa vajadzībām.

Lai izceltos citu vidū, un skaistām fotogrāfijām, noderēs īpaši Jūsu sunim šūta bandana ar vārdu vai izšūtu simbolu, izvēloties kādu no piedāvātajiem diegiem vairāk kā 100 krāsās.

Doggo Pet jaunākais produkts ir īpaši fotosesijām paredzētās dekoratīvās pērļu kaklasiksnas. Jūsu suns ar tām izskatīsies lieliski!

Ja arī Jūs vēlaties iepriecināt savu četrkājaino draugu, jautājiet, un mēs palīdzēsim realizēt Jūsu idejas. Doggo Pet produkti ir arī lieliska dāvana kāda drauga mīlulim.

Doggo Pet products var atrast:
Instagram: @doggo_petproducts
Facebook: Ulla Januša
E-pasts: doggopetproducts@gmail.com 

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!