Dzimšanas dienas svinības suņiem
Dzimšanas dienas svinības suņiem


Vai esi viens no tiem daudzajiem suņu saimniekiem, kurš svin dzimšanas dienu savam sunim?

Ja nē, iespējams, palaid garām daudz priecīgu mirkļu gan sev, gan sunim. Pirms saki, ka tā ir muļķīga ideja, padomā: izklaidējas gan cilvēki, gan suņi - kas var būt labāks par to?

Esam apkopojušas dažas idejas, kā svinēt dzimšanas dienu sunim.

Kad tad īsti svinēt?
Protams, suņa dzimšanas dienā! Tomēr, ja nezini, kad īsti ir suņa dzimšanas diena, atzīmē to dienā, kad suns ieradās pie Tevis mājās.

Kur svinēt?
Tas atkarīgs no gadalaika un laikapstākļiem. Siltā laikā ideāla vieta būs nožogota teritorija - pagalms vai suņu parks (piemēram, Suņu laukums Burtnieku novadā vai kādā citur). Ja svinības vēlaties iekštelpās, arī tas ir iespējams, piemēram, iepriekš vienojoties ar kādu suņiem draudzīgu kafejnīcu. Iekštelpās gan ērtāk būs maza izmēra suņiem. Vienmēr jāpārliecinās, ka izvēlētā svinību vieta ir droša četrkājainam jubilāram un viņa draugiem.

Ko ielūgt?
Vispirms ņemiet vērā sava suņa personību. Ielūdz ciemos tos suņus, ar kuriem jubilārs varēs sadzīvot - piemēram, tos suņus, ar kuriem jau iepriekš bijusi saskarsme. 

Ko darīt?
Tu vari izvēlēties kādu ballītes tematu vai palikt pie ikdienišķa stila. Fotogrāfijās svētku noskaņu radīs dzimšanas dienas cepurītes. Katrā ballītē nepieciešamas aktivitātes. Ja ārā ir karsts laiks, varat piepildīt kādu lielu bļodu vai bērnu baseinu ar ūdeni, kurā suņi varēs veldzēties vai rotaļāties. Arī tenisa bumbiņu grozs palīdzēs izklaidēt viesus. Neaizmirstiet par cienastu viesiem. Kārumus var paslēpt arī teritorijā, kur suņi tos periodiski paši varēs atrast, tomēr, tāpat kā bērniem, arī suņiem nepieciešama cilvēku uzraudzība, lai nesāktos cīņa par kārumiem. 
Tikpat lieliska būs pastaiga un rotaļas pļavā vai mežā, kādu nesen rīkojām gaviļniekam Bredlijam, uz kuru ieradās 7 viesi. Izvēlējāmies doties pastaigā pa Siguldas takām, kas veda cauri mežam un pļavām, kur suņiem bija lieliska iespēja izskrieties un rotaļāties.


Bredlija cienasts četrkājainiem viesiem kārumi no Hill's Pet Nutrition - Healthy Mobility un Hypoallergenic kārumi, Dental Care graužamie, un pastaigas noslēgumā neliela maltīte - konservi, kurus var iegādāties zooveikalos visā Latvijā. Aktīvas ballītes laikā jāparūpējas arī par svaigu ūdeni suņiem.

Suņu ballītes ir līdzības bērnu dzimšanas dienas ballītēm: daudz uztraukuma un trokšņu, daudz jucekļa, varbūt dažas nesaskaņas, izpriecas un mazliet haoss. Dzīvē ir tik maz reižu, kad mēs varam baudīt tīru, vienkāršu laimi, un kas gan varētu būt laimīgāks par baru suņu, brīvi spēlējoties un lieliski pavadot laiku?

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!