Dzīvnieku aizsardzības diena 7. oktobrī Zvaigznes grāmatnīcās
Dzīvnieku aizsardzības diena 7. oktobrī Zvaigznes grāmatnīcās


Par godu Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai, ko visā pasaulē atzīmē 4.oktobrī, "Zvaigzne ABC" grāmatnīcas turpina pirms 9 gadiem iesākto tradīciju, kad oktobra pirmajā sestdienā tiek aicināti grāmatu lasītāji apmeklēt Zvaigznes grāmatnīcas kopā ar saviem mīļdzīvniekiem. Ierodoties "Zvaigzne ABC" grāmatnīcā ar mīļdzīvnieku, apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatas var iegādāties ar 30% atlaidi - tātad, mājas mīluļi var palīdzēt ietaupīt naudu saviem saimniekiem.

Akcijas mērķis ir atgādināt, ka Zvaigznes grāmatnīcās pircēji ir laipni gaidīt arī kopā ar saviem mājdzīvniekiem. "Zvaigzne ABC" grāmatnīcas ir draudzīgas suņiem katru dienu, ja vien grāmatnīca neatrodas kādā no tirdzniecības centriem, kuros ir pieņemti citi noteikumi. Visas suņiem draudzīgās "Zvaigzne ABC" grāmatnīcas varat atrast kartē, veikalu sarakstā.

Tāpat arī "Zvaigzne ABC" priecāsies saņemt fotogrāfijas no notikumu vietas - Zvaigznes grāmatnīcas. Fotogrāfijas jāsūta uz e-pastu reklama@zvaigzne.lv vai sociālajos tīklos ar atzīmi #Dzīvniekudiena .

© 2022, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!