Eli Pet Products - kaltēti zivju produkti suņiem
Eli Pet Products - kaltēti zivju produkti suņiem


Šā gada sākumā radīts jauns zīmols -  Eli Pet Products, kas ražo kaltētas zivis suņiem. Jaunā zīmola idejas autors un īpašnieks Kristaps Kirilovs, kurš mājdzīvnieku produktu nozarē darbojas pēdējos 5 gadus, vienmēr redzējis perspektīvu  un iespēju radīt ko vairāk, tāpēc ar lielu apņemšanos un darbu izveidojis nelielu ražotni, kur uzsākt darbību. 

"Mēs mīlam mājdzīvniekus un uzskatām, ka nepietiekama uzmanība tiek pievērsta mājdzīvnieku produktiem, kas izgatavoti no zivīm. Kaltēti zivju produkti varētu būt ikviena suņa iecienītākais gardums," saka uzņēmuma īpašnieks Kristaps.

Kristaps uzsver, ka uzņēmuma misija ir ne tikai pārdot savus produktus, bet arī radīt suņu īpašniekiem izpratni par daudzajiem ieguvumiem veselībai, ko sniedz zivju produkti. Eli Pet Products produkti ir 100% dabiski un izgatavoti no vienas sastāvdaļas. Produkti nesatur mākslīgas piedevas, un tie var kļūt par lieliskāko gardumu, kas pieejams suņiem.

Uzņēmuma darbiniekiem ir ne vien liela pieredze kaltētu zivju ražošanā, un visu savu pieredzi veltījuši visaugstākās kvalitātes mājdzīvnieku gardumu ražošanai. Ar produkciju varat iepazīties un iegādāt Eli Pet Products online veikalā.

Kāpēc Eli Pet?

Kristaps labprāt dalās par sava uzņēmuma nosaukuma izveidi, pastāstot, ka meitai vārds esot Elizabete, un abi ar sievu meitiņu dēvē par Eli, jo tā ir īsāk. Arī sievas vārds ir Elīna, kur saklausāms "Eli". Kristapa ģimenē mīt toiterjera jauktenītis Šeldons, kuram iesauka - Šeli. Sakritība? Bet arī šajā iesaukā atrodams "Eli". "Kad saucam meitu, atskrien arī suns, jo viņam ir gluži vienalga - Eli vai Šeli. Eli ir visa mūsu ģimene," priecīgi stāsta Kristaps. 

Eli Pet Products piedāvā iespēju saņemt 15% atlaidi Jūsu nākamajiem pirkumiem. Viss, kas jādara - jāievieto savā vai sava suņa instagram kontā bildi, kurā redzams Jūsu suns un Eli Pet produkcija, jāatzīmē mūs @elipetproducts un 15% atlaidi saņemsiet nākamajam pirkumam.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!