Ģimenes filma SUŅA CEĻOJUMS
Ģimenes filma SUŅA CEĻOJUMS


Ir draudzības, kas pārsniedz viena mūža ilgumu.

Suns Beilijs laimīgi dzīvo kādā fermā Mičiganā kopā ar savu “zēnu” Ītanu un viņa sievu Hannu. Viņam pat ir jauna rotaļu biedrene – Ītana un Hannas mazmeitiņa Sīdžeja. Diemžēl, kādudien Sīdžejas mamma nolemj aizvest meitenīti prom. Kad Beilija dvēsele gatavojas pamest šo dzīvi, lai sāktu jaunu, viņš apsola Ītanam, ka atradīs Sīdžeju un sargās viņu, lai ko tas prasītu. Tā sākas Beilija ceļojums cauri daudzām dzīvēm, kas piepildītas ar mīlestību, draudzību un uzticību.

Ģimenes filmu “Suņa ceļojums”, kas ir sirsnīgās drāmas “Suņa dzīves jēga” turpinājums,  pēc amerikāņu rakstnieka Viljama Brūsa Kamerona tāda paša nosaukuma romāna motīviem režisējusi Geila Mankuso (seriāls “Amerikāņu ģimenīte”). Lomās – Deniss Kveids (“Diena pēc rītdienas”), Betija Gilpina (seriāls “GLOW”), Marga Helgenbergere (seriāls “CSI Lasvegasa”), Henrijs Lau, Ketrina Preskota (seriāls “Skins”) un Džošs Geds (“Skaistule un briesmonis”), kurš ierunājis Beilija balsi.

Jaunajai filmai par godu, ir izveidota īpaša platforma, kur ikviens suņa saimnieks var personalizēt filmas plakātu. Ieliec savu suni filmas plakātā! Ienāc ManaSunaCelojums.lv 

Filma angļu valodā ar titriem latviešu un krievu valodā, kinoteātros no 14. jūnija. 
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!