Izstādē vai mežā - vienmēr apdrošināts!
Izstādē vai mežā - vienmēr apdrošināts!


Bredlijs ir 18 mēnešus jauns un ārkārtīgi aktīvs Austrālijas ganu suns.

Šķirne, kuru pasaulē pazīst arī kā zilais / sarkanais hīlers (atkarībā no krāsas) un Kvīnslendas hīlers, radīta Austrālijā liellopu ganīšanai. “Hīlers” (heel - tulk.papēdis) tiek apzīmēts ar to, ka ganībās suns liellopus kontrolē ķerot tiem papēžos, tāpēc arī ikdienā šai šķirnei raksturīgi ir kost, kas līdzīga kniebšanai. Austrālijas ganu suns tiek raksturots kā enerģisks, inteliģents, drošs, pārgalvīgs un stūrgalvīgs, kā arī mēdz izrādīt agresiju pret citiem dzīvniekiem.

Bredlijam piemīt visas šķirnei raksturīgās īpašības, un, lai arī savā dzīves laikā paspējis veiksmīgi aizvadīt vairāk kā 30 suņu izstādes, kurās jāievēro disciplīna, ikdienā viņam patīk darīt visu, ko sauc par “nedrīkst!”. Viņš ir ātrs, enerģisks un diezgan neuzmanīgs, kas nereti apdraud suņa veselību, tāpēc Bredlijam kopš šā gada jūnija ir sava apdrošināšanas polise, lai pasargātu no negaidītiem izdevumiem. If Apdrošināšanas polise apdrošina ne vien veselību un dzīvību, bet arī civiltiesisko atbildību, ja Bredlijs nodarīs pāri trešajai personai vai tās mantai.

Līdz šim izmantot If Apdrošināšanas polisi nav nācies, taču dažādi riski, kas apdraud suņa veselību gan ir piedzīvoti. Tā, piemēram, Bredlijam ļoti patīk peldēt. Peldēšana un ūdens šķaidīšana aizrauj elpu tik ļoti, ka aizmirstās par patiesajām fiziskajām spējām - jau divas reizes piedzīvojis slīkšanu (tagad gan papildus drošībai tiek izmantota peldveste). Tāpat Bredliju aizrauj pamesto zaru ķeršana - skriešanas laikā aizmirst visu par apkārt esošo, tādējādi savaino sevi, aizķeroties aiz saknēm, kurmju rakumiem un citiem dabas šķēršļiem.

Daudzo izstāžu dēļ, Bredlijam bieži jādodas ārpus Latvijas. Lai arī suns bez pavadas svešā vietā netiek laists, pastāv arī nejaušības, kad suns var aizmukt, tāpēc liela nozīme If Apdrošināšanas polises segumam ir piedāvātā atlīdzības suņa atradējam.

Bredlijs izstāžu ringā ir paraugsuns, ārpus ringa diemžēl gadās “paganīt” citus suņus, tāpēc If Apdrošināšana dod drošības sajūtu saimniekiem par pastāvošajiem riskiem, ko var izraisīt ģimenes mīlulis.

Sadarbībā ar If Aprošināšana, ikvienam suņa un kaķa saimniekam piedāvājam apdrošināt savu mīluli ar 15% atlaidi if.lv veikalā.

Atlaižu kods “ARSUNI”, kas jāievada pirkšanas procesā.© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!