Kā suņi izrāda savu pieķeršanos saimniekiem pēc ilgas prombūtnes
Kā suņi izrāda savu pieķeršanos saimniekiem pēc ilgas prombūtnes


Ja kādreiz esat devies/-usies ceļojumā bez suņa, tad vispatīkamākā atgriešanās daļa ir redzēt, cik ļoti suns par to priecājas. Taču suņa reakcija uz atkalapvienošanos ar saimnieku dažreiz var būt grūti paredzama. Iepazīstiet šos desmit aizraujošos veidus, kā suņi sagaida savus saimniekus pēc ilgstošas prombūtnes.

Gaida vēdera pakasīšanu

Kurš gan lolojumdzīvnieka saimnieks negrib nomest visu bagāžu un pakasīt mīluļa vēderu uzreiz pēc ienākšanas pa durvīm? Daudzi suņi paliks uz grīdas, līdz saimnieks pievērsīs viņiem pelnīto uzmanību, taču citiem suņiem patīk tālāk norādītās lietas...

Sasveicināšanās seju pret seju

Reizēm suns pieprasa paskaidrojumu no saimnieka par tik ilgu prombūtni (taču patiesībā viņš tikai vēlas sajust smaržu). Vai tās būtu suņa bučas, vai vēdera pakasīšana, ar suni vienatnē pavadītais laiks pēc garākas prombūtnes ir ļoti svarīgs jums abiem.

Rotaļlietas atnešana

Kā jau varat iedomāties, sunim bez cilvēka ir garlaicīgi, tāpēc nebrīnieties, ja pēc jūsu pārnākšanas suns jums atnesīs visas rotaļlietas, kādas vien ir mājās. Suns sagaida daudz laika rotaļām tagad, kad esat pārradies/-usies mājās.

Pilnīgs muļķīgums

Ieraugot savu ģimeni, daži suņi kļūst galīgi traki un nespēj sevi savaldīt. Sākot ar skriešanu pa apli, beidzot ar riešanu un lēkāšanu, vārtīšanos uz muguras. Viss, ko jūs varat darīt, ir smieties, līdz suns beidzot nomierināsies un noticēs tam, ka beidzot esat klāt.

Gaidīšana pie loga

Suns, kurš priecājas ieraudzījis savu saimnieku, var gaidīt pie loga ar plati atvērtām acīm un luncināt asti. Daudzi suņi atpazīst jūsu mašīnas skaņu (vai izskatu), tāpēc ar to pietiks, lai suns atskrietu pie loga un sāktu izrādīt, cik ļoti viņš priecājas par to, ka beidzot esat mājās (vēlams ar veselīgu gardumu).

Superīgi pašfoto

Cilvēkiem patīk izrādīt pasaulei, cik ļoti viņi priecājas par satikšanos ar mājās palikušajiem pēc ilgākas prombūtnes, un daži suņi ar prieku pozēs atkalredzēšanās bildēm. Bieži vien suņi tā dara, lai jūs imitētu, un tas der perfektām bildēm. Dažiem suņiem ir pat pašiem savi konti sociālajos tīklos, kuros dalīties ar pašfoto!

Foto: Z Star photography

Kur tu biji?

Vai jūsu suns jūs kārtīgi aposta pēc atgriešanās no ceļojuma? Saskaņā ar vietnē PBS atrodamo informāciju, suņiem degunā ir vairāk nekā 300 miljoni ožas receptoru, tāpēc suņi vienmēr sajūt, ja esat bijis citu dzīvnieku tuvumā vai kādā jaunā vietā. Un suņiem patīk ieostīt ikvienu jauno aromātu, ko atvedāt.

Nebeidzamas bučas

Daži suņi nevar vien sagaidīt, lai kārtīgi sabučotu (un varbūt pat apskautu) savu saimnieku pēc atgriešanās no ceļojuma. Suņiem ļoti patīk izrādīt savu beznosacījumu mīlestību saimniekiem. Kuram gan patiesam suņu mīļotājam nepatīk sajust slapju degunu sejā pēc garas prombūtnes?

Vai kāds uzspēlēs paslēpes?

Neskatoties uz to, ka daudzi suņi, ieraudzījuši saimnieku pēc ilgstošas prombūtnes, sāk skriet un riet, citiem patīk paslēpties un gaidīt, kad saimnieks nāks meklēt. Tas nenozīmē, ka suns pēc jums neskuma, tāpēc ejiet viņu meklēt un kādu brīdi veltiet tikai viņam visu uzmanību.

Pilnīgi nekādas reakcijas

„Sveiks, draudziņ! Esmu mājās!” Nekādas reakcijas... Ja suns turpina gulēt vai vispār nereaģē, kad ienākat pa durvīm, tas nenozīmē, ka viņš pēc jums neskuma. Daži suņi var vienkārši gaidīt, kad saimnieks atnāks un ieritināsies blakus, bet citi (laika gaitā) var pierast pie ilgstošas prombūtnes un sapratīs, ka nav jārīko šovs, lai gūtu nepieciešamo uzmanību.

Suņiem pilnīgi noteikti ir savi unikālie paņēmieni, kā izrādīt to, cik ļoti viņi ilgojas pēc jums, šādu momentu iemūžināšana palīdzēs atcerēties miljoniem iemeslu, kāpēc jūs tik ļoti mīlat savu lolojumdzīvnieku.

Informācija no hillspet.lv

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!