Ķepu frizētava Jelgavā
Ķepu frizētava Jelgavā


Ķepu frizētava Jelgavā ir radīta ar mīlestību un aizrautību pret dzīvniekiem.

Ideja par mīluļu frizētavu dzima no sakritības liktenī - Jelgavā izbijušu salonu slēdza un, nedomājot, vadītāja Monta Lilija Līduma metās iespējā - pārņēma šo uzņēmumu, nomainīja nosaukumu, izremontēja telpas un pacēla darba iekārtas, kosmētiku un apkalpošanu citā līmenī.

Montai visu dzīvi bijuši suņi un citu sugu mājdzīvnieki. Īsta aizraušanās un interese par grūmingu radās pirms trīs gadiem, kad ģimenē ienāca Jorkšīras terjera un špica jauktenīte Tokyo un punduršpics Kalifornija. Šādas šķirnes sunīšus Monta izvēlējusies, jo vēlējās ikdienā kompanjonus, uzticamus, pūkainus draugus, kas sildītu ziemas naktīs. Ar suņiem Monta pavada daudz laika kopā - ņem līdzi uz darbu un visās ikdienas gaitās. 

Saviem mīluļiem bijis ļoti grūti atrast meistarus, kas apmierinātu Montas vēlmes un ekspektācijas par ieinteresētību un kvalitāti darbā, kuri ļautu procedūras laikā uzkavēties arī saimniekam, kā arī grūmera zināšanas par šķirnes standartiem un to ievērošana. Esot gaidībās ar pirmo bērniņu Monta uzzināja par iespēju pārņemt dzīvnieku frizētavu Jelgavā.

Ķepu frizētava savu klientus apkalpo kopš 2024.gada 1.marta, bet jau tagad iemantojusi plašu klientu loku un labu reputāciju. Frizētavā darbojas 3 frizieres, - katra specializējusies savā jomā:
1) Samojedi, lielie suņi (līdz pat 100kg), suņi ar biezu pavilnu un pirmās pieredzes meistare ar kinoloģisko izglītību;
2) dekoratīvās šķirnes, īsspalvainie suņi un kucēni;
3) Kinga čārlza spanieli un dekoratīvie suņi.

Foto no Ķepu frizētavas privātā arhīva

Grūmeru prasmes meistares apguvušas dažādos veidos - grūmeru kursos, apmācības pie konkrētām šķirnēm gan Latvijā, gan ārzemēs un, protams, prakse ar modeļiem. Dekoratīvo šķirņu meistare strādā arī stallī, pieder savs zirgs, ikdienā darbojas ar lauku dzīvniekiem, aitām un citiem dzīvniekiem.

Ķepu frizētava piedāvā profesionālu mīluļu kopšanu gan suņiem, gan kaķiem, gan lieliem, gan maziem, izmantojot tikai augstākās kvalitātes Chris Christensen kosmētiku un rūpes atbilstoši šķirnes standartiem. Mūsu salonā nodrošinām, ka katrs suns saņem individuālu pieeju un rūpes, kas padara viņus laimīgus un izskatīgus.

Ķepu frizētava specializējas kucēnu grūmingā un procedūrās, lai dziedētu sliktas vai traumējošas pieredzes.

Dodies un pārliecinies pats – jūsu mīluļa labsajūta ir frizētavas prioritāte!

www.kepufrizetava.com

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!