LABA DABA 2018 festivālā ar suni
LABA DABA 2018 festivālā ar suni


Mūsdienās cilvēki kļuvuši par aktīva dzīvesveida piekritējiem, un liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ikdienas gaitās dodās kopā ar ģimenes draugiem - suņiem. Dodoties pusdienās, pastaigā pa parku vai kādu citu publisku vietu, nereti suņu saimniekiem nākas vilties, kad priekšā ierauga zīmi “Suņiem aizliegts”.

Festivāls LABA DABA 2018 ir viens no retajiem masu pasākumiem Latvijā, kuru drīkst apmeklēt kopā ar suni. LABA DABA  pamatideja slēpjas programmas nestandarta izpausmē, meklējot un piedāvājot arvien ko jaunu, līdz šim Latvijas mūzikas festivālos neredzētu un nedzirdētu.

Un tāpēc, projektam “Ar suni” sadarbojoties ar LABA DABA organizatoriem, šogad, festivāla ietvaros, apmeklētājiem ar suņiem piedāvās nebijušu “Ar suni” telti ar suņiem draudzīgām aktivitātēm.

Tā, piemēram, “Ar suni” teltī ikviens suņa saimnieks varēs padzirdīt savu līdzpaņemto četrkājaino draugu, iemūžināt sevi kopā ar suni kādā jautrā fotogrāfijā, kuru turpat varēs arī saņemt taustāmā veidā, kā arī būs iespēja saņemt “glābējmaisiņus”. Tiem apmeklētājiem, kuri ieradušies bez suņiem, bet dziļi sirdī ilgosies pēc cilvēka labākā drauga, būs iespēja fotografēties jautrā kompozīcijā pie “suņu sienas”. Un tas viss suņu saimniekiem būs bez samaksas. Savukārt, sadarbojoties ar Bruno, ikvienam suņa saimniekam būs iespēja saņemt īpašu atlaižu kuponu skaistas kakla siksniņas vai pavadas iegādē no Bruno.

Festivāla organizētāju mērķis - radīt tādu atmosfēru festivālā, kas atbilstu nosaukumam, tāpēc LABA DABA ir vasaras notikums, ko nemainīgi raksturo labdabīga attieksme pret cilvēkiem, notikumiem un dabu.

“Ar suni” telts darbosies 4.augustā no pl.10.00 līdz 17.00 Līgatnes pagasta “Ratniekos”.

Vairāk par pasākumu uzziniet LABA DABA mājaslapā.

! Suņu saimnieku ievērībai. Lai nebojātu svētkus citiem apmeklētājiem, suņiem pasākuma vietā un laikā jābūt pavadā, un lūdzam satīrīt sava suņa atstāto sveicienu!

LABADABA – cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Festivālu organizē:
Pilna servisa pasākumu aģentūra SIA “Pareizā ķīmija” www.kimija.lv 
Latvijas Radio 6 - Latvijas Universitātes radio NABA www.naba.lv

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!