Labdarības akcija SASILDI ĶEPAS!
Labdarības akcija SASILDI ĶEPAS!


Labdarības akcija "Sasildi ķepas!" ir lielisks veids, kā palīdzēt dzīvnieku patversmes iemītniekiem, pašam turp nedodoties.

Labdarības akcijas laikā līdz šā gada februāra beigām ikvienam ir iespēja bez maksas ar DPD kurjeru nosūtīt ziedojumus dzīvniekiem uz 5 patversmēm visā Latvijā. Jo īpaši gada aukstajā sezonā suņiem un kaķiem, kuru palikuši bez mājām, ir nepieciešami dažādi ieklājamie materiāli (segas, dvieļi, gultasveļa, pledi un citi tekstila izstrādājumi). Tāpat ikviens ir aicināts ziedot kvalitatīvu barību un konservus, kaķu tualetes kastes un smiltis, suņu siksnas un pavadas, nagu asināmos statīvus, rotaļlietas, našķus un citas ķepaiņiem noderīgas lietas.

Viss, kas jādara, lai palīdzētu -  jāsarūpē sūtījums (līdz 31,5 kg), jāiepako kastē un jāpiesaka "DPD Latvija" kurjers, kurš ieradīsies ziedojumiem pakaļ uz jebkuru vietu Latvijā un nogādās to izvēlētajā patversmē par brīvu.

Bieži vien tieši transportēšana aizkavē tos, kuri citādi labprāt nodotu patversmēm dažādas noderīgas mantas un padarītu labu darbiņu, tāpēc visu februāri tiek piedāvāta šāda iespēja.

Šādu iniciatīva tiek rīkota otro reizi; pirmās akcijas laikā, 2017. gada nogalē, uz patversmēm tika nosūtītas 265 kastes ar ziedojumiem, par ko patversmes bija ļoti pateicīgas.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!