Latvijā ražoti suņu bļodiņu un pavadu turētāji. PawWood
Latvijā ražoti suņu bļodiņu un pavadu turētāji. PawWood


Latvijā aizvien vairāk tiek piedāvāti dažādu mājražotāju roku darbi un izstrādājumi. Šoreiz mūsu redzeslokā nonāca nesen izveidots zīmols “PawWood”, kurš suņu un kaķu saimniekiem piedāvā personalizētus koka galdiņus - bļodiņu turētājus un īpašus pavadu turētājus.

Lai arī “PawWood” iedvesma radusies pateicoties kaķim, produkti tiek piedāvāti arī suņu saimniekiem. “Ideja par “PawWood” radās diezgan spontāni. Skatoties uz mūsu kaķa ēdamtrauciņiem, gribējās izveidot ko foršu un personalizētu, tajā pašā laikā ko tādu, kas iederēsies jebkurā interjerā,” stāsta jaunā zīmola idejas autore Aleksandra Vītola. “Izveidojām vienu savam mājas mīlulim un sapratām, ka gribam dalīties ar šo produktu arī ar citiem,” turpina Aleksandra.

Aleksandra neslēpj, ka sākumā tika aptaujāti draugi, vai viņiem šādi produkti būtu aktuāli, un, saņemot daudz pozitīvo atbilžu, nolēma pamēģināt. Sākumā gan trauciņu turētāji tika piedāvāti kaķiem un maza izmēra suņiem, taču nepagāja ilgs laiks, kad tika uzdoti jautājumi, vai kaut kas līdzīgs ir pieejams arī lielāka izmēra suņiem. Aleksandra saprata, ka jādomā par konstrukcijas pielāgošanu arī lielākiem suņiem, nemainot dizainu, izveidojot krietni augstāku un stabilāku pamatni. Šobrīd trauciņu turētāji pieejami 2 izmēros, kur bļodiņu augstums 5 un 7 cm, un jau drīzumā būs arī trešais izmērs, kas paredzēts lielākiem suņiem (bļodiņu augstums 15 cm). Aleksandra piemin, ka nereti cilvēki dalās kaķu un suņu tipos, bet viņa ar vīru esot abi tipi.

Foto: PawWood

Aleksandra stāsta: “Tiklīdz palaidām šo ideju procesā, nāca arī citas idejas, kā, piemēram, personalizētais pavadu turētājs, kas atrisinās siksniņas meklēšanu katru reizi ejot ārā.”

Katrs pasūtījums tiek ražots no augstas kvalitātes bērza finiera, apstrādājot un saliekot katru produktu ar rokām. Tad produkts tiek iepakots un nosūtīts vai aizgādāts klientam. “Pagaidām sūtam uz Latvijas pilsētām, bet, ja būs kāds pasūtījums no ārzemēm – noteikti, ar piegādi, kaut ko izdomāsim. Pasūtījumu klients var saņemt arī personīgi - Rīgā, savstarpēji vienojoties par vietu un laiku. Uz dažiem Rīgas rajoniem mēs piegādājam paši līdz mājas durvīm bez maksas. Mēdzam braukt arī uz Valmieru, Siguldu, Cēsīm – arī tad varam piegādāt bez maksas,” dalās Aleksandra.

Ar katru klientu ir individuāla pieeja, neatkarīgi no tā, vai tā ir piegādes organizēšana vai šriftu izvēle. “Katrs klients ir svarīgs, līdz ar to cenšamies nodrošināt ne tikai kvalitatīvu pasūtījuma izpildi, bet arī pašu servisu,” uzsver Aleksandra.

Foto: PawWood

Aleksandrai ir vēl daudz citu ideju par personalizētām un noderīgām lietām suņiem un to saimniekiem, tāpēc, lai nepalaistu garām informāciju, aicina sekot līdzi “PawWood” Instagram kontam.

© 2017, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo