Merci Kafe  dzimšanas diena kopā ar suņiem un saimniekiem
Merci Kafe dzimšanas diena kopā ar suņiem un saimniekiem


"Merci Kafe" ir viena no suņu draudzīgākajām kafejnīcām Tukumā. Kafejnīcā dzīvniekiem vienmēr pieejams svaigs ūdens un kāds kārums. Saimnieks var nobaudīt kādu no kafejnīcas ēdieniem un atpūsties, tikmēr suns var pastaigāties pa teritoriju kafejnīcas.

"Merci Kafe" neslēpj, ka lielu apmeklētāju atsaucību ieguvuši kopš uzņēmums nokļuvis kartē arsuni.lv . Liela daļa no tālām vietām brauc un bauda kafejnīcas atmosfēru. Ar kartes palīdzību kafejnīcu atraduši vairāki suņu saimnieki, vieni no tiem nesen iekļāvuši savā orientēšanās sacensību punktā arī kafejnīcu "Merci Kafe", kur nepieciešams ar suņiem apstāties un nedaudz ievilkt elpu.

1.augustā kafejnīca "Merci Kafe" svinēs savu pirmā gada jubileju, tāpēc, arī lielās suņu mīlētāju atsaucības dēļ, kafejnīcas saimnieki nolēmuši rīkot ko jaunu un nebijušu - kafejnīcas dzimšanas dienu atzīmēs ar dzīvniekiem un jautru noskaņojumu. Plkst. 18:00 pagalmā notiks jautrās sacensības suņiem un suņu saimniekiem. Šoreiz nav svarīgi mīluļa ciltsraksti vai tas, cik labi viņš apmācīts - svarīgākais ir labi pavadīt laiku saimniekam ar savu suni. Dažādās disciplīnās profesionāla žūrija pārbaudīs, cik labs draugs ir suns ar savu saimnieku. Noslēgumā arī apbalvošana.

Pasākums norisināsies Pils ielā 13, Tukumā,  kafejnīcas "Merci Kafe" pagalmā plkst. 18:00. Dalības maksa - 2 EUR par suni. Sunim jābūt pavadā, bet līdzi jāņem maisiņš (kurā savākt aiz suņa) un potēšanas pase. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 30.07.2018. uz e-pastu: info@mercikafe.lv Pasākuma laikā būs dažādi pārsteigumi, gardi ēdieni gan suņiem, gan viņu saimniekiem.

© 2017, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo