Muzikālais labdarības pasākums 4.oktobrī Daugavpilī
Muzikālais labdarības pasākums 4.oktobrī Daugavpilī


Starptautiskajā dzīvnieku aizsardzības dienā, 4.oktobrī, dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA" un 34. Artilērijas restorāns Daugavpilī rīko muzikālu labdarības pasākumu “Dod ķepu, draugs”. 

34. Artilērijas restorānā Rīgas ielā 22, Daugavpilī 4.oktobrī no pl. 18.00 notiks muzikāls pasākums, kurā piedalīsies un ar mūziku un dejām priecēs Arnis Slobožaņins ar grupu “Dabasu Durovys”, Lidija Breska ar grupu “Warm House” un flamenko deju studija “Un dos tres” vadītājas Sofijas Baitinas pavadībā.

Ieeja pasākumā - par ziedojumiem.

34. Artilērijas restorāns daļu no pasākuma laikā gūtajiem ienākumiem ziedos dzīvnieku patversmes “OTRĀ MĀJA” uzturēšanas vajadzībām.

Dzīvnieku patversme “Otrā māja” atrodas Daugavpils novada Demenes pagastā, un darbojas kopš 2014. gada. Patversme spējusi atrast jaunas mājas daudziem dzīvniekiem – suņiem un kaķiem. Tā ir “no-kill” patversme, kuras iemītnieki netiek iemidzināti. Patversme uzņem bezpajumtes dzīvniekus un tādus dzīvniekus, kuri ir slimi, ievainoti vai nonākuši bezpalīdzīgā stāvoklī. 

Savukārt 34. Artilērijas restorāns durvis vēris vien šā gada pavasarī, un jau kļuvis par iecienītu atpūtas vietu ar savu īpašo atmosfēru, steampunk stilā noformētajām telpām, gardajiem ēdieniem un kafiju. Restorāns nosaukts par godu Zemessardzes 34. Artilērijas bataljonam, tādēļ zemessargiem, policistiem, ugunsdzēsējiem, karavīriem, robežsargiem šeit tiek piedāvātas īpašas atlaides. Īpaša ir arī attieksme pret mājas mīluļiem – šeit var iegriezties ar suni, un mīlulis tiks laipni sagaidīts un piedāvāts dzēriens - ūdens bļodiņa. Arī uz pasākumu “Dod ķepu, draugs!” tiek aicināti suņi un to saimnieki, kur dāvanā varēs saņemt našķīti mīlulim no 34. Artilērijas restorāna!

© 2022, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!