Nometne PAKLAUSĪGS SUNS - LAIMĪGS SAIMNIEKS
Nometne PAKLAUSĪGS SUNS - LAIMĪGS SAIMNIEKS


CANIS  GROUP LIEPAJA ir biedrība, kura dibināta 2017.gada jūnijā un apvieno sevī domubiedru grupu, kuru galvenā interese ir kanisterapija. Visi CANIS GROUP LIEPAJA biedri ir kanisterapijas brīvprātīgie asistenti, bet viņu suņi ir sertificēti kanisterapijas suņi.

Viens no biedrības darbības mērķiem ir pilnveidot savas zināšanas un veicināt profesionālo izaugsmi kanisterapijā. Lai realizētu nospraustos mērķus un ar suni būtu iespējams darboties kanisterapijā, suņiem ir jāapgūst ne tikai paklausība un daudz citu specifisku lietu, bet arī regulāri jānostiprina apgūtās zināšanas.

CANIS GROUP LIEPAJA biedri aktīvi  darbojas ne tikai kanisterapijā, bet kopā ar saviem suņiem aktīvi piedalās dažādos sporta veidos (kanikross, baikdžorings, adžiliti, obedience, obedience rally, freestyle jeb dejas ar suņiem), kā arī regulāri piedalās izglītojošos izklaides pasākumos, kas tiek organizēti pirmsskolas un skolas vecuma bērniem.

Realizējot biedrības statūtos nospraustos mērķus un vēloties sabiedrībā redzēt vairāk izglītotu saimnieku un apmācītu suņu, radās ideja rīkot suņu apmācības nometnes, kurā var piedalīties ikviens interesents gan ar suni, gan kā vērotājs bez suņa.

2020. gada 20.-22. jūlijā biedrības organizētā nometne “Paklausīgs suns - laimīgs saimnieks” norisināsies jau ceturto reizi. Viens no svarīgākajiem aspektiem nometnes darbībā ir kvalitatīvas nodarbības, lai katrs interesents nometnes laikā iegūtu maksimāli daudz informācijas un prasmju. Lai nodrošinātu šīs nodarbības augstā līmenī, CANIS GROUP LIEPAJA kā nometnes apmācību treneri piesaista Vladislavu Akimovu (kinologs, instruktors, starptautiskās kategorijas tiesnese obedience un canine fresstyle kategorijās). Vladislava novērtējot suņa un saimnieka iepriekšējo sagatavotību, spēj sniegt kvalitatīvas nodarbības dažādos sporta veidos - obedience, obedience rallijā, canine freestyle, brīvajā dresūrā jeb triku apmācībā, kas var kalpot kā pamats canine freestyle sporta disciplīnai, vai vienkārši noderēt uzstājoties publikas priekšā kopā ar suni.

Nodarbības nometnē tiek organizētas gan individuāli, gan grupās. Piedalīties tiek aicināti visi interesenti, kas vēlas gudru un paklausīgu četrkājaino draugu. Šeit gan jānorāda, ka vietu skaits nometnē ir ierobežots.

Nometnes tiek organizētas ļoti skaistā vietā Kurzemē, netālu no Liepājas - viesnīcā „Jūrnieku ligzda”. Tā atrodas ļoti tuvu jūrai, kas dod iespēju izbaudīt pastaigas jūras krastā un vakara peldi saulrietā. Viesnīca nodrošina dzīvošanu lieliskos numuriņos un gardas maltītes, kuras jau ir iekļautas nometnes cenā.

Ja arī Jūs vēlaties kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar savu suni, iemācoties daudz ko jaunu, nekavējaties un piesakieties, jo brīvas palikušas tikai dažas vietas!

Vairāk informāciju par nometni skatieties Facebook lapā Paklausīgs suns - laimīgs saimnieks !

✏️ Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: canisgroupliepaja@gmail.com
 
Pieteikumā norādīt: 
1) vārds, uzvārds;
2) suņa dati.
 
❗Apmaksas rekvizīti tiks izsūtīti pēc pieteikuma saņemšanas.
❗❗ Reģistrācija skaitās pabeigta pēc dalības maksas saņemšanas.
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!