Papildus drošība - apdrošināšana Tavam sunim
Papildus drošība - apdrošināšana Tavam sunim


Pasargā sevi no negaidītām izmaksām - iegādājies apdrošināšanu savam sunim vai kaķim.

Brīži, kad mūsu mīļos mājdzīvniekus skar slimība vai arī tie ir pazuduši, ir ne tikai emocionāli sāpīgi, bet var būt arī finansiāli smagi. Veterinārārsta apmeklējums slimības laikā vai arī finansiāls zaudējums dzīvnieka pazušanas gadījumā - tās ir tikai dažas no ikdienas situācijām, kas var skart ikvienu suņu vai kaķu īpašnieku.
Ja Tev ir šķirnes vai bezšķirnes suns vai kaķis vecumā no 6 mēnešiem līdz 8 gadiem, apdrošini savu mīluli un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem!

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro?

Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. If mājdzīvnieku apdrošināšanu atlīdzina Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 700 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības gadījumā.

Cik vērtīgs ir Tavs mājdzīvnieks?

Mūsu mīluļa vērtība nav izsakāma skaitliski, bet ir izdevumi, ar kuriem mēs esam saskārušies, lai iegādātos dzīvnieku, viņu apmācītu un veiktu nepieciešamās medicīniskās manipulācijas (potes, čipi, u.c.), tāpēc, izvēloties If mājdzīvnieka apdrošināšanu, sava mīluļa vērtību nosaki Tu pats.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES IF SUŅU UN KAĶU APDROŠINĀŠANU?

Situācijas, kurās vari paļauties uz If:

Mājdzīvnieka nāve slimības vai nelaimes gadījuma dēļ
Ja slimības vai nelaimes gadījuma dēļ ir iestājusies dzīvnieka nāve, tajā skaitā, eitanāzijas rezultātā, saskaņā ar vetārsta ieteikumiem, tiek atlīdzinātas jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.

Ārstēšanās izdevumi - līdz pat 700 eiro
Tiek atlīdzināti ārstēšanās izdevumi par pēkšņiem un neparedzētiem vetārsta apmeklējumiem, t.sk. operācijām, kā arī par medikamentiem un medicīniskajiem palīglīdzekļiem, kuri nepieciešami pēkšņas slimības vai traumas ārstēšanai.
Svarīgi! Mājdzīvniekiem obligāti jābūt vakcinētiem ar nepieciešamajām vakcīnām!

Zādzība un pazušana
Ja 90 dienu laikā kopš pazušanas dzīvnieks nav atradies, tiks atlīdzinātas jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.
Papildus tiks atlīdzinātas izmaksas mājdzīvnieka atradējam par dzīvnieka atrašanu un uzturēšanu, piemēram, barošanu, līdz brīdim, kad dzīvnieks tiks nodots saimniekam.

Mājdzīvnieka īpašnieka civiltiesiskā atbildība
Tiks atlīdzināti izdevumi par mājdzīvnieka nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, par kuriem, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ir atbildīgs dzīvnieka saimnieks.

Mājdzīvnieka īpašnieka ceļojuma pārtraukšana
Tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies saistībā ar ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu, ja pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ mājdzīvnieka dzīvībai draud nopietnas briesmas, kuru dēļ mājdzīvnieka īpašnieks ir spiests atcelt ceļojumu vai atgriezties no tā agrāk. Atlīdzinām ar ceļojumu saistītās neizmantotās un neatgūstamās transporta un naktsmītņu izmaksas, piemēram, lidmašīnas biļetes un maksu par viesnīcu.

Medību vai dienesta suņa prasmju zudums
Tiks atlīdzināti 50% no pilnas apdrošinājuma summas, ja dienesta suns, medību suns vai neredzīgā pavadonis slimības vai nelaimes gadījuma dēļ vairs nav spējīgs izpildīt pienākumus, kuru veikšanai tas bija speciāli apmācīts un kurš līdz pat spēju zuduma dienai pildīja savus pienākumus.

Aprēķini cenu un iegādājies polisi If mājdzīvnieku apdrošināšanai!

Ievadi atlaižu kodu "ARSUNI" un saņem 15% atlaidi if.lv veikalā

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!