Pastaiga ar suni Garciemā
Pastaiga ar suni Garciemā


Aizvien biežāk tiek organizētas pastaigas un pasākumi, kurus apmeklēt drīkst suņi kopā ar saviem saimniekiem. 

Arī šonedēļ, 2.februārī tiek organizēts suņu un to saimnieku saliedēšanās un socializēšanās pasākums "Garciema pastaiga". Pārgājiena distance paredzēta 3 - 4km, kas ilgs aptuveni 2 stundas. Pasākumu rīko franču buldogu saimnieces Sintija Ozoliņa un Diāna Tjarve.

Sintija ir liela suņu mīle, ko apliecina arī citi viņas aizgādniecībā esošie suņi - milzu šnaucers un amerikāņu buldogs, kuri adoptēti pieaugušu suņu vecumā. Sintija stāsta, ka viņas franču buldogs Hugo ir aktīvākais no visiem četrkājainajiem ģimenes locekļiem, turklāt viņš labprāt iepazīstas ar jauniem savas sugas brāļiem un māsām. "Hugo nebaidās satikt lielāka auguma suņus un noteikti neatturēsies no kādas kopīgas rotaļas," saka Sintija.

Šajā pastaigā gaidīti visi šķirnes un bezšķirnes suņi. Kopīgā pastaiga būs lieliska iespēja suņiem satikties ar citiem astaiņiem, komunikācijai, kā arī padomu un pieredzes apmaiņai suņu saimniekiem. 

Pastaigas sākums pl.13.00 Garciema dzelzceļa stacijas laukumā, kur būs ērti noparkot automašīnu, kā arī nokļūt uz pastaigu var arī braucot ar vilcienu.

Jāģērbjas atbilstoši laikasptākļiem. 

*Aicinām neaizmirst par "glābējmaisiņiem", lai nepieciešamības gadījumā satīrītu aiz sava suņa. 

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!