Paw Wood Tavam četrkājainam mīlulim
Paw Wood Tavam četrkājainam mīlulim


Latvijā aizvien vairāk tiek piedāvāti dažādu mājražotāju roku darbi un izstrādājumi, kas paredzēti dzīvniekiem.

Pirms nepilna gada jau iepazīstinājām ar vietējo suņu un kaķu trauciņu turētāju, kā arī pavadu turētāju ražotāju PawWood. Apritējis gads, kopš zīmola PawWood idejas autore Aleksandra Vītola piedāvā savus produktus suņu un kaķu saimniekiem. "Atskatoties, noteikti varu secināt, ka tā ir laba pieredze un, ka no kļūdām mācāmies. Pats grūtākais bija uzsākt, noticēt, ka izdosies un sākt darīt. Atceros pirmo nopietno pasūtījumu - trauciņu turētājs mazam sunītim. Biju tik priecīga, ka saražojām produktu dienas laikā un vakarā jau nodevu klientam," stāsta Aleksandra.

Viss aizsākās ar trauciņu turētājiem. Drīz vien tika saražoti personalizēti pavadu turētāji. Ieturot dizainu, pērnā gada izskaņā produktu klāstu papildināja arī medaļu turētāji. "Bija vēlme piedāvāt interesanta dizaina produktu un iepriecināt dzīvnieku saimniekus ar personalizētām lietām viņu mīluļiem. Galvenais nosacījums - pieejamība un maksimālā kvalitāte par noteikto cenu," saka Aleksandra. Šobrīd trauciņu turētāji tiek piedāvāti 3 izmēros. ​​​​​​Ražošanā izmantojam augstas kvalitātes bērza finieri, apstrādājot un saliekot katru produktu ar rokām. Gada laikā saražoti ap 40 trauciņu turētāji un 20 pavadu turētāji, un jaunais gads solās būt vēl ražīgāks.

No pasūtīšanas un ražošanas brīža līdz pat nogādāšanai klientam, Aleksandra seko līdzi katram solim. Aleksandra turpina: "Arī pakošanai atvēlu laiku, personīgi iepakojot katru produktu, pievienoju mazu dāvanu ar kartiņu. Jo ir taču patīkami saņemt dāvanas!"

Ja arī Tu vēlies pasūtīt personalizētu trauciņu, pavadu vai medaļu turētāju, ieskaties un sazinies PawWood Facebook lapā.

© 2023, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!