Pirmoreiz Latvijā notiks suņiem draudzīgs kino seanss!
Pirmoreiz Latvijā notiks suņiem draudzīgs kino seanss!


Manhattan short Latvia, kopā ar kompāniju Woof.lv, par godu festivāla 10 gadu jubilejai, organizē suņiem drudzīgo seansu! Skate notiks 2. oktobrī “DinoZoo Arena”, kur viss būs sagatavots komfortablai filmu skatīšanai kopā ar mīluli. Visa vakara garumā zālē būs kinologi, kā arī ūdens bļodas un atsevišķa izeja uz slēgtu teritoriju, kur varēs iziet ar suni.

Tradicionāli festivāla uzvarētāju un labāko aktieri nosaka skatītāji visā pasaulē.

Biļetes var iegādāties – šeit.

Skate notiks ar devīzi “Connecting Dogs and People” - tā ir zīmola “Zee.Dog” galvenā devīze kuras pārstāvji ir Woof.lv kompānija.

Tiks veikts arī ziedojumi organizēšana patversmēm. Ikviens var atnest nepieciešamas lietas, kuras vajadzīgas patversmēm.

Mantu savākšana tiks organizēta Dino Zoo Arēnā.

Nepieciešamo lietu saraksts:

1. Suņu pavadas pastaigām 3m brezenta ar elipses klipsīti, kas atveras uz iekšpusi

2. Ēdambļodas

3. Labas kvalitātes suņu konservi

4. Jebkura makulatūra veida

5. Spēļmantiņas suņiem un kaķiem, kaķu tualetes un smiltis neierobežotā daudzumā

“Festivāls ir kļuvis par tradicionālu Latvijas kino sastāvdaļu,” stāsta festivāla organizators Latvijā, kino režisors Staņislavs Tokalovs, “un šogad mēs sarīkojām arī savu “mazo” - Latvijas jauno kino veidotāju konkursu,kura uzvarētāja filmu demostrēsim pirms Manhattan Short 2022. gada programmas, tādejādi dodot iespēju mūsu jauniešiem parādīt savus darbus plašākai auditorijai un motivējot radīt savus oriģināldarbus.”

Šogad MANHATTAN SHORT programmā redzēsim filmas no astoņām valstīm: Skotijas, Čehijas un Slovākijas, Spānijas, Austrālijas, Somijas un Libānas, kā arī pa divām filmām no Francijas un ASV. Finālisti pārstāv labākās īsfilmas no 868 pieteikumiem no 70 valstīm.

Šī gada festivāla programmas filmas skar veselu spektru tēmu, sākot no attiecību problēmu risināšanas līdz pat pārcilvēciskām spējām un mistikai. Kāda no filmām atklās skatītājiem 11. septembra notikumu caur aculiecinieka skatījumu; cita - parādīs veidu, kā izvairīties no nosodījumie sociālajā un ekonomiskajā hierarhijā; vēl kāda - atklās paralēles starp jauno paaudzi un protestējošiem brīvības cīnītājiem.

Ekranizējumā “Dons vs Zibenis” redzēsim slaveno aktieri Pīteru Mullanu, kurš zināms no Netflix populārā seriāla “Mežonīgo Rietumu pasaule”. Īsfilma “Brīvais kritiens” par finansiālās pasaules darbības principiem balstīta uz fragmentu no holandiešu rakstnieka Jorisa Lujendika grāmatas “Peldēšana ar haizivīm”. Vairākās filmas ir režisoru un scenāristu personīgā pieredze vai balstītas uz patiesiem stāstiem. 

MANHATTAN SHORT ir unikāls pasākums. Vairāk nekā 100 000 kinomīļu visā pasaulē vienas nedēļas laikā apvienojas ar mērķi – skatīties un balsot par labākajām pasaules īsfilmām. Kino skatītāji Latvijā un visā pasaulē kļūst par kinokritiķiem. Skatītāju balsojums tiek nosūtīts uz MANHATTAN SHORT galveno mītni, un uzvarētājs tiks paziņots 2022. gada 3. oktobrī ceremonijā Ņujorkā. Festivāla rezultāti tiks publicēti tīmekļa vietnē www.ManhattanShort.com un arī festivāla Latvijas FB lapā https://www.facebook.com/ManhattanShortInLatvia/.

Pēc MANHATTAN SHORT balsojuma rezultātiem katra īsfilma automātiski saņem iespēju piedalīties “Oskara” balvas atlasē. Daudzi bijušie kinofestivāla finālisti ir nominēti “Oskaram”, tādi kā “Pure”, “White Eye” un citi. 

Festivālu Latvijā rīko kino režisors Staņislavs Tokalovs. Festivāls notiek ar ASV vēstniecības Latvijā un Rīgas Domes atbalstu. Informatīvi pasākumu atbalsta radio SWH un SWH+.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/ManhattanShortInLatvia/

https://www.facebook.com/woof.lv/

Informāciju sagatavoja
Kristīne Kampenusa
+37128864965
manhattan.short.riga@gmail.com

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!