RB Cafe. Īpaša kafejnīca īpašiem cilvēkiem
RB Cafe. Īpaša kafejnīca īpašiem cilvēkiem


RB Cafe ir īpaša vieta īpašiem cilvēkiem!

Kafejnīca, kura durvis vērusi vien nesen, šā gada 13.jūnijā, atrodas Bruņinieku ielā 63, Rīgā. 

Pateicoties ALTUM programmas piešķirtajam grantam, RB Cafe komandas gribasspēkam, idejas autora Māra Grāvja un vadītājas Diānas Rābantes neatlaidībai, jaunā kafejnīca ne vien uzsākusi darbību, bet arī savos pirmajos darbības mēnešos guvusi klientu uzticību. 

Šāda koncepta kafejnīca kā sociālais uzņēmums ir pirmais Baltijā, kurā lielākā daļa personāla ir cilvēki ar dažādu invaliditāti. RB CAFE mājīgajās telpās ir iespēja uz vietas nogaršot gardus un katru dienu svaigus konditorejas izstrādājumus – smalkmaizītes, keksiņus, kūciņas, sāļās uzkodas, cepumus un citus gardumus, kā arī gardo, svaigi malto Illy kafiju. Kafejnīca apkalpo arī individuālus izbraukumu pasūtījumus, piedāvājot konditorejas izstrādājumu piegādi un kafijas paužu klāšanu.

Te katrai kafijai un katrai smalkmaizītei ir īpaša nozīme. Katrs, kurš šeit strādā un ienāk, kļūst par īpašu cilvēku! Kafejnīcas galvenais mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ar dažādu invaliditāti, veiksmīgi iekļauties darba tirgū, mazinot vēsturiskos mītus un stereotipus.

Komandā strādā atjautīgi, radoši, pozitīvi un sirsnīgi jaunieši, kurus vieno mīlestība pret dzīvi, savu darbu un ikvienu, kas nāks ciemos. Īpašu prieku rada, ja ciemos atnāk četrkājainie draugi ar viņu smaidīgiem saimniekiem. Ar suni droši varat nākt! Galvenais pieskatīt, lai mazie draugi neiet meklēt virtuvē speķa pīrādziņu paplāti.

RB Cafe gaida ciemos, lai kopā piedzīvotu dzīvesprieku un izbaudītu dažādus gardumus!

Foto: Helēna Lazdiņa un Ilze Dzene 

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!