Siguldā durvis vērusi jauna veterinārā klīnika
Siguldā durvis vērusi jauna veterinārā klīnika


2019.gada decembrī durvis vērusi “Dr. Nartiša veterinārā prakse”, kas atrodas Dārza ielā 29a, Siguldā.

Jaunās klīnikas saimnieks un ārsts Paulis Nartišs ir veterinārārsts jau otrajā paaudzē. Paulis stāsta, ka šo dzīves ceļu pamudināja izvēlēties vecāki, un šo izvēli ne mirkli nav nožēlojis.

Dr.Nartišs 2015.gadā absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti un kopš tā laika savu pieredzi krājis strādājot cūkkopības, piena lopkopības un pārtikas rūpniecības nozarēs. “Ģimenes apstākļiem mainoties, nolēmu būt tuvāk saviem mīļajiem. Atvēru savu veterināro praksi, lai sniegtu kvalitatīvu veterinārārsta palīdzību Siguldā un tās tuvākā vai tālākā apkārtnē dzīvojošiem četrkājainiem draugiem,” stāsta jaunais veterinārārsts Paulis.

Šobrīd klientiem tiek piedāvāta mājdzīvnieku veterinārā palīdzība šādos pakalpojumos: konsultācijas dzīvnieku turēšanā un ēdināšanā, profilaktiskās apstrādes (attārpošana, vakcinācija), mikročipēšana, terapeitiskā ārstēšana, ķirurģiskas operācijas u.c. Uz vietas ir iespējams iegādāties mājdzīvnieku barību, uztura bagātinātājus un dažādus aksesuārus.

Tuvākajā nākotnē, lai būtu iespējams veikt pilnu veselības stāvokļa diagnostiku, prakse tiks aprīkota ar tādu aparatūru kā asins analizators (asins hematoloģisko un bioķīmisko rādītāju noteikšanai), kā arī ultrasonogrāfs (ultrasonogrāfijas izmeklējumiem).

Dr. Nartiša veterinārās prakses kontakti:

Dārza iela 29a, Sigulda

Tel. 29188182

E-pasts: nartivet@gmail.com

www.nartivet.lv

Attēls:Instagram icon.png /dr.nartisa_veterinara_prakse

Facebook free icon /DrNartiss

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!