Strauss un Kaza - visiem draudzīga vieta
Strauss un Kaza - visiem draudzīga vieta


Kopš "Ar suni" projekta sākuma pagājuši 4,5 gadi. Apkopojot suņiem draudzīgās vietas, ieguldīts milzīgs darbs un pavadīts daudz laika, apzinot dažādas vietas, lai uzzinātu, vai ir suņiem draudzīgi. Milzīgu paldies sakām ikvienam suņu saimniekam - ziņotājam, jo īpaši aktīvākajiem - LācimGordon Imperial Henry un Pelegrino

Ar prieku ziņojam, ka šobrīd apkopotas jau vairāk kā 1000 suņiem draudzīgas vietas Latvijā, un šoreiz vēlamies iepazīstināt ar kādu īpašu vietu - "Ar suni" projekta 1000.suņiem draudzīgo vietu -“Strauss un Kaza”.

Strauss un Kaza” - tā nav tikai vienkārša ferma. Tā ir vieta, kur saņemt mīļuma devu no mazajām kaziņām, izdejoties kopā ar milzu putniem, ieturēt izsmalcinātu un kvalitatīvu maltīti, kas radīta no vietējiem produktiem un dabā atrodamām veltēm, un izbaudīt skaistu dienu ārpus pilsētas burzmas. 

Gan strausi, gan kaziņas viesmīlīgi gaidīs ciemos ikvienu mīluli un tā saimnieku ziemā un vasarā. Šī ir ne tikai suņiem, bet arī citiem mājdzīvniekiem draudzīga vieta, jo, kā saka, dzīvnieki vislabāk saprotās ar dzīvniekiem. 

“Strauss un Kaza” fermā ir iespēja aplūkot saimniecību izzinošā ekskursijā, pabarot strausu ar zāli un kazu – ar sienu, apmeklēt kādu pasākumu vai vienkārši izbaudīt nesteidzīgu atpūtu. Un kamēr suņu saimnieki baudīs ekskursiju vai maltīti, sunči var izskrieties un izdauzīties, ķerot brīvības sajūtu. 

Ferma, restorāns un e-veikals “Strauss un Kaza” atrodas Snēpeles pagastā, “Norniekos”, vien 20 minūšu braucienā no Kuldīgas.

Mājaslapa: www.straussunkaza.lv

Instagram: straussunkaza

Facebook: Strauss un Kaza - Ferma, Restorāns, E-veikals

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!