Suņiem draudzīgākais novads 2018
Suņiem draudzīgākais novads 2018


Mūsdienās cilvēki kļuvuši par aktīva dzīvesveida piekritējiem, un liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ikdienas gaitās dodās kopā ar ģimenes draugiem - suņiem. Dodoties pusdienās, pastaigā pa parku vai kādu citu publisku vietu, nereti suņu saimniekiem nākas vilties, kad priekšā ierauga zīmi “Suņiem aizliegts”.

Suņu saimnieku ērtībām, 2017.gada septembrī radījām projektu “Ar Suni”, kur galvenais uzsvars likts uz suņiem draudzīgo vietu apkopošanu visā Latvijā. Pateicoties mūsdienīgiem uzņēmējiem, projekta  īsajā pastāvēšanas laikā, esam apkopojuši 525 suņiem draudzīgas vietas, tai skaitā veikalus, apskates objektus, ēdināšanas vietas u.c..

Līdz ar projekta uzsākšanu, esam ieviesuši jaunu tradīciju - pēc mūsu apkopotās informācijas, katru gadu nominēt suņiem draudzīgāko novadu Latvijā. 2017.gadā, kad projekts pastāvēja vien 3 mēnešus, par suņiem draudzīgāko novadu kļuva Daugavpils novads.

Ar prieku ziņojam, ka arī 2018.gadā suņiem draudzīgākā novada titulu saglabājis Daugavpils novads. Daugavpilī un tās novadā ir 32 suņiem draudzīgas vietas. Jāpiemin, ka otro vietu mūsu topā iegūst Siguldas novads ar 30 suņiem draudzīgām vietām.

Esam pateicīgi visu Latvijas suņu un to saimnieku vārdā!

Lai iepazītos ar visām (līdz šim apkopotām) suņiem draudzīgām vietām Latvijā, aicinām apmeklēt sadaļu "Vietas".

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!