Suņiem draudzīgākais novads 2019
Suņiem draudzīgākais novads 2019


Mūsdienās cilvēki kļuvuši par aktīva dzīvesveida piekritējiem, un liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ikdienas gaitās dodās kopā ar ģimenes draugiem - suņiem. Dodoties pusdienās, pastaigā pa parku vai kādu citu publisku vietu, nereti suņu saimniekiem nākas vilties, kad priekšā ierauga zīmi “Suņiem aizliegts”.

Suņu saimnieku ērtībām, 2017.gada septembrī radījām projektu “Ar Suni”, kur galvenais uzsvars likts uz suņiem draudzīgo vietu apkopošanu visā Latvijā. Pateicoties mūsdienīgiem uzņēmējiem un atsaucīgiem suņu saimniekiem, projekta  īsajā pastāvēšanas laikā, esam apkopojuši 726 suņiem draudzīgas vietas, tai skaitā veikalus, apskates objektus, ēdināšanas vietas u.c..

Līdz ar projekta uzsākšanu, esam ieviesuši tradīciju - pēc mūsu apkopotās informācijas, katru gadu nominēt suņiem draudzīgāko novadu Latvijā. 2017.gadā, kad projekts pastāvēja vien 3 mēnešus, par suņiem draudzīgāko novadu kļuva Daugavpils novads. Arī 2018.gadā suņiem draudzīgākā novada titulu saglabāja Daugavpils novads, kuram cieši sekoja Siguldas novads

Tomēr, 2019.gadā par suņiem draudzīgāko novadu kļuvis Siguldas novads. Un nav nekāds brīnums, jo Sigulda var lepoties ne vien ar daudzajām suņiem draudzīgajām ēdināšanas vietām, bet arī ļauj kārtīgi izkustēties, dodoties pastaigā pa dažādu maršrutu takām. Jāuzteic arī Jelgavas novads un Kuldīgas novads , kur uzņēmēji ierindojuši 2.un 3.vietā novadu topā.

Savukārt, suņiem draudzīgākā pilsēta Latvijā 2019.gadā nepārspējami ir Rīga, kur atrodas teju 300 suņiem draudzīgas vietas (pēc mūsu kataloga datiem). Otro un trešo vietu pilsētu reitingā ieņem Liepāja un Daugavpils.

Lai iepazītos ar visām (līdz šim apkopotām) suņiem draudzīgām vietām Latvijā, aicinām apmeklēt sadaļu "Vietas".

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!