Suņiem draudzīgākais novads 2022.gadā
Suņiem draudzīgākais novads 2022.gadā


Mūsdienās cilvēki kļuvuši par aktīva dzīvesveida piekritējiem, un liela daļa Latvijas iedzīvotāju savās ikdienas gaitās dodās kopā ar ģimenes draugiem - suņiem. Dodoties pusdienās, pastaigā pa parku vai kādu citu publisku vietu, nereti suņu saimniekiem nākas vilties, kad priekšā ierauga zīmi “Suņiem aizliegts”.

Suņu saimnieku ērtībām, 2017.gada septembrī radījām projektu “Ar Suni”, kur galvenais uzsvars likts uz suņiem draudzīgo vietu apkopošanu visā Latvijā. Pateicoties mūsdienīgiem uzņēmējiem un atsaucīgiem suņu saimniekiem, projekta pastāvēšanas laikā, esam apkopojuši jau vairāk kā 1070 suņiem draudzīgas vietas, tai skaitā veikalus, apskates objektus, ēdināšanas vietas u.c..

Līdz ar projekta uzsākšanu, esam ieviesuši tradīciju - pēc mūsu apkopotās informācijas, katru gadu nominēt suņiem draudzīgāko novadu Latvijā. 2017.gadā, kad projekts pastāvēja vien 3 mēnešus, par suņiem draudzīgāko novadu kļuva Daugavpils novads. Arī 2018.gadā suņiem draudzīgākā novada titulu saglabāja Daugavpils novads, kuram cieši sekoja un 2019.gadā draudzīgākā novada titulu mantoja Siguldas novads, saglabājot to arī 2020.gadā. 

2021.gadā, pēc novadu reformas, topā ieviesās izmaiņas, taču par suņiem draudzīgāko novadu jau trešo gadu pēc kārtas nominējām Siguldas novadu.

Nu laiks noskaidrot 2022.gada suņiem draudzīgāko novadu! 

2022.gadā suņiem draudzīgākā novada titulu jau atkal ieņem Siguldas novads! Jāpiemin, ka novadu topā, salīdzinot ar 2021.gadu, pirmās 4 vietas ir nemainīgas, taču 5.vietu šoreiz ieņem Ogres novads (2021.gadā - Kuldīgas novads).

2022.gada suņiem draudzīgāko novadu TOP 5

1.vieta Siguldas novads
2.vieta Cēsu novads
3.vieta Talsu novads
4.vieta Dienvidkuzemes novads
5.vieta Ogres novads

 

Arī pilsētu topā kopš 2021.gada nekādu būtisku izmaiņu nav. Iepriekš  5.vietu dalīja Daugavpils un Valmiera, taču 2022.gadā Valmiera no top 5 ir "izkritusi". 

2022.gada suņiem draudzīgāko pilsētu TOP 5

1.vieta Rīga
2.vieta Liepāja
3.vieta Ventspils
4.vieta Jelgava
5.vieta Daugavpils

 

Lai iepazītos ar visām (līdz šim apkopotām) suņiem draudzīgām vietām Latvijā, aicinām apmeklēt sadaļu "Vietas".

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!