Suņiem draudzīgākais uzņēmums 2019
Suņiem draudzīgākais uzņēmums 2019


Jauns gads, jaunas tradīcijas!

Sākot ar šo gadu, esam nolēmuši uzsākt jaunu tradīciju, nosakot suņiem draudzīgāko uzņēmumu Latvijā TOP 10. Suņiem draudzīgāko uzņēmumu jeb vietu noteiks suņu saimnieki, kuri arī turpmāk var nobalsot par savu iecienītāko vietu, kuru apmeklē kopā ar savu četrkājaino draugu. Balsošana notiek sadaļā NOVĒRTĒ VIETU, un balsot var tikai vienu reizi, reģistrējoties ar Facebook pasi.

Balsošanas sarakstā atradīsiet tikai tās suņiem draudzīgās vietas, kuras iekļautas mūsu suņiem draudzīgo vietu katalogā, un saraksts regulāri tiks atjaunots un papildināts, tāpēc, ja šobrīd neredzi sarakstā kādu brīnišķīgu, visu izmēru suņiem draudzīgu vietu, dodies uz galveno lapu un meklē uz kartes izvietoto anketu. Mēs sazināsimies ar Jūsu norādīto vietu un, pirms informācijas publicēšanas, pārliecināsimies par informācijas korektumu.

Šoreiz balsojumā iekļāvām četras kategorijas: Ēdināšana, Naktsmītnes, Veikali un Muzeji. Esam apkopojuši pirmo balsojumu, kas ilga no šā gada 3.līdz 12.janvārim, un noskaidrojuši 2019.gada suņiem draudzīgāko uzņēmumu TOP 10.

Par 2019.gada suņiem draudzīgāko uzņēmumu Latvijā kļuvusi kafejnīca un bārs “Andalūzijas suns, kas atrodas pašā pilsētas centrā – Berga Bazārā. Mājīgajās, brīvā stila telpās un plašajā āra terasē, kas atvērta gada siltajos mēnešos, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem. Jāteic, jaunās tradīcijas sākums visai likumsakarīgs - kafejnīcas nosaukums lieliski piestāv nominācijai.

Foto no instagram.com/andaluzijassuns

“Andalūzijas suns” mājaslapā norādīta informācija, ka līdzpaņemtie četrkājainie draugi tiks pacienāti ar ūdens bļodiņu, kā arī saimnieki savam mīlulim varēs pasūtīt kādu gardu maltīti no īpašās suņu ēdienkartes. Un kāpēc gan neieturēt maltīti ar savu suni kādā šikā kafejnīcā?

Vieta Uzņēmuma nosaukums Adrese Kategorija Balsu skaits
1 Andalūzijas suns Rīga, Elizabetes iela 83 Ēdināšana 105
2 Tērbata Valmiera, Tērbatas iela 2 Ēdināšana 76
3 Zvaigzne Cafe Rīga, Kr.Valdemāra iela 6 Ēdināšana 71
4 Bernātu Dzintariņš Bernāti, Nīcas pag./nov. Ēdināšana 61
5 Zvaigzne ABC grāmatnīca Rīga, Kr.Valdemāra iela 6 Veikals 43
6 Usmas Meķi Rendas pag., Kuldīgas nov. Naktsmītnes 41
7 - 8 Smeceres krogs Mārcienas pag., Madonas nov. Ēdināšana 34
7 - 8 Kuivižkrogs Salacgrīva, Pērnavas iela 58 Ēdināšana 34
9 Melnsils Melnsils, Rojas novads Naktsmītnes 23
10  KU KUU Parka Kafe Ādaži Ādaži, Gaujas iela 10a  Ēdināšana  16
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!