Suņiem draudzīgākais uzņēmums 2020
Suņiem draudzīgākais uzņēmums 2020


Jau otro gadu noskaidrojām suņiem draudzīgākos uzņēmumus.

2019.gadā aizsākta tradīcija, nosakot suņiem draudzīgāko uzņēmumu Latvijā TOP 10. Suņiem draudzīgāko uzņēmumu jeb vietu nosaka suņu saimnieki, kuri arī turpmāk var nobalsot par savu iecienītāko vietu, kuru apmeklē kopā ar savu četrkājaino draugu. Balsošana notiek sadaļā NOVĒRTĒ VIETU, un balsot var tikai vienu reizi, reģistrējoties ar Facebook pasi.

Balsošanas sarakstā vienmēr atradīsiet tikai tās suņiem draudzīgās vietas, kuras iekļautas mūsu suņiem draudzīgo vietu katalogā, un saraksts regulāri tiek atjaunots un papildināts, tāpēc, ja šobrīd neredzi sarakstā kādu brīnišķīgu, visu izmēru suņiem draudzīgu vietu, dodies uz galveno lapu un meklē uz kartes izvietoto anketu. Mēs sazināsimies ar Jūsu norādīto vietu un, pirms informācijas publicēšanas, pārliecināsimies par informācijas korektumu.

Arī šoreiz balsojumā iekļāvām četras kategorijas: Ēdināšana, Naktsmītnes, Veikali un Muzeji. Esam apkopojuši balsojumu, kas ilga no 2020.gada 1.janvāra līdz pat 31.decembrim, un noskaidrojuši 2020.gada suņiem draudzīgāko uzņēmumu TOP 10.

Par 2020.gada suņiem draudzīgāko uzņēmumu Latvijā kļuvusi kafejnīca un bārs “Andalūzijas suns”. Jāpiemin, ka arī 2019.gadā “Andalūzijas suns” ieguva šo pašu titulu.

“Andalūzijas suns” atrodas Rīgas centrā – Berga Bazārā. Mājīgajās, brīvā stila telpās un plašajā āra terasē, kas atvērta gada siltajos mēnešos, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem. “Andalūzijas suns” mājaslapā norādīta informācija, ka līdzpaņemtie četrkājainie draugi tiks pacienāti ar ūdens bļodiņu, kā arī saimnieki savam mīlulim varēs pasūtīt kādu gardu maltīti no īpašās suņu ēdienkartes. Un kāpēc gan neieturēt maltīti ar savu suni kādā šikā kafejnīcā?

TOP 2020 Pret 2019 Uzņēmuma nosaukums Adrese Kategorija
1 Andalūzijas suns Rīga, Elizabetes iela 83 Ēdināšana
2 Tērbata Valmiera, Tērbatas iela 2 Ēdināšana
3 Zvaigzne Cafe Rīga, Kr.Valdemāra iela 6 Ēdināšana
4 Bernātu Dzintariņš Bernāti, Nīcas pag./nov. Ēdināšana
5 ⬆️ Usmas Meķi Rendas pag., Kuldīgas nov. Naktsmītnes
6 ⬇️ Zvaigzne ABC grāmatnīca Rīga, Kr.Valdemāra iela 6 Veikals
7 Smeceres krogs Mārcienas pag., Madonas nov. Ēdināšana
8 ⬇️ Kuivižkrogs Salacgrīva, Pērnavas iela 58 Ēdināšana
9 Melnsils Melnsils, Rojas novads Naktsmītnes
10  ⬆️ Crumble Cake Rīga, Jāņa iela 14 Ēdināšana 
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!