Suņiem draudzīgie Mazburku Namiņi
Suņiem draudzīgie Mazburku Namiņi


Saimniecība Mazburkas ir vieta, kur var sajust Itālijas elpu šeit pat Latvijā.

Mazburkas atrodas Tukuma novadā, Smārdes pagastā, "Mazburkas", kur jau kopš 2004. gada nodarbojas ar divām  dažādām  nozarēm, kas papildina viena otru - tā ir vīnogu audzēšana un aitkopība.

Šeit var ne tikai aplūkot vīnogu dārzu un turpat esošo aitu ganāmpulku, bet arī baudīt gardu vīnu , kas ražots no pašu audzētām vīnogām. Saimniecībā var iegādāties gan pašu darinātu vīnu, vīnogu sulu, gan sezonas laikā arī svaigas vīnogas.

Apciemojot Mazburkas, ir iespēja arī nakšņošanai ar lielisku skatu uz vīnogu dārzu. Mazburku Namiņi ir jauna, brīnišķīga vieta, kur atvilkt elpu no ikdienas steigas un pabūt mierā. Šeit var braukt ne tikai divatā, bet arī draugu kompānijā, jo namiņš ir paredzēts līdz četrām personām.

Pats galvenais, Mazburku Namiņi ir draudzīga vieta suņiem! Par Jūsu mīluli parūpēsies, jo katram četrkājainajam draugam ir sarūpēta gulta, ēdināšanas trauki, pleds, spēļmanta un pat gards našķis!

Mazburku Namiņi ir atvērti uzņemt mājdzīvniekus, jo kas gan ir ceļošana bez sava labākā drauga? Atpūta ir vajadzīga ne tikai cilvēkiem, bet arī mūsu mīluļiem, Mazburku Namiņi ir vieta, kur to gūt.

Foto no Mazburku Namiņu privātā arhīva

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!