Suņiem draudzīgs kempings -
Suņiem draudzīgs kempings - "Jaunzāģeri"


Lai lieliski pavadītu brīvo laiku, nav jādodas nekur tālu, jo tepat Latvijā ir daudz skaistu vietu, kur atpūsties ar ģimeni un draugiem. Kas gan tā būtu par ģimenes atpūtu, ja kādam no ģimenes locekļiem, piemēram, sunim būtu jāpaliek mājās?

Viens no suņiem draudzīgajiem kempingiem Latvijā ir “Jaunzāģeri”, kas plešas 1000 kv.m. labiekārtotā teritorijā Gaujas krastā, Krimuldas novadā, Gaujas Nacionālajā parkā. “Jaunzāģeros” gaidīts ikviens, kurš mīl dabu - skaistas ainavas, koku un augu smaržu un dažādu putnu dziesmas. Jaunzāģerus iecienījuši ne tikai atpūtnieki ar ģimenēm, bet arī vairāki lieli uzņēmumi, kas vēlas pavadīt savu brīvo laiku kaut kur nostāk no ikdienas. 

Kempings “Jaunzāģeri”, kurā saimnieko Krūmiņu ģimene, piedāvā plašu atpūtas aktivitāšu piedāvājumu - teritorijā izvietoti seši šūpuļtīkli, trīs saules zviļņi nesteidzīgai sauļošanās peldei. Aktīvākai atpūtai, “Jaunzāģeri” piedāvā kanoe, kajaku laivu un plostu nomu ar laivošanai nepieciešamo inventāru, lai dotos drošā peldē pa Gauju un Braslu.

Teritorija ir liela, tādēļ Krūmiņu ģimene aicina ņemt līdzi arī savus ģimenes mīluļus suņus,  ar kuriem varēsiet doties pastaigā pa turpat esošām vairākām takām līdz pat unikālajam  smilšu dabas objektam "Ūzas iezim”. Savukārt vasaras izskaņā lieti noderēs līdzi paņemtais groziņš ar nazīti, jo “Jaunzāģeru” plašumos ir mežs - vieta, kur sēņot un lasīt dažnedažādus augus, kurus piemest klāt veselīgai zupai vai smūtijkokteilim.

Krūmiņu ģimenei ir pašiem sava daudzkārt sertificēta pirtniece Linda Krūmiņa, kura, noslēdzot dienu svaigā gaisā, piedāvās ikvienam interesentam ekskluzīvu melno pirti un pirts mucu ar īpašiem pirts rituāliem.

Pēc garās atpūtas dienas, “Jaunzāģeri” atpūtniekiem, kas nevēlas palikt teltī vai automašīnā, bet vēlas komfortablu naktsmieru gultā, ar mīkstu spilvenu un siltu segu, piedāvā nakšņot pasaku namiņos - teritorijā iedzīvojušās sešas "Dabas mājiņas”.

Krūmiņu ģimene ir suņu cienītāji, tāpēc turpat “Jaunzāģeros” dzīvo ģimenes mīlulis rotveilers Tago. Tago drīz svinēs savu pirmo dzimšanas dienu, un noteikti nevar sūdzēties par dzīvi nacionālajā parkā, jo ik dienu Tago var kārtīgi izskrieties plašajā teritorijā.

Jāpiemin, ka uzturēšanās kempingā “Jaunzāģeri” suņiem ir bez maksas. “Tā kā pašiem ir gan suņi, gan kaķi, saprotam, ka, dodoties pie dabas, mājās atstāt suni ir grēks. Tāpēc nolēmām, ka mājdzīvniekus labprāt redzēsim arī mūsu kempingā,” saka Linda Krūmiņa.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!