Suņiem draudzīgs pasākums LABA DABA 2018
Suņiem draudzīgs pasākums LABA DABA 2018


Kad pēdējo reizi apmeklēji kādu pasākumu kopā ar suni? Muzikāli baudāmu un tiešām labu pasākumu...?

Iespējams, ka neatceries, bet vēl ticamāk, šādas reizes nemaz nav bijušas. Tad tagad tev, suņa saimniek, ir iespēja apmeklēt veselu festivālu kopā ar suni!

Festivāls LABA DABA ir suņiem draudzīgs pasākums, kas šogad risināsies no 3.līdz 5.augustam brīvā dabā - Līgatnes pagasta "Ratniekos".

Festivāla LABA DABA  pamatideja slēpjas programmas nestandarta izpausmē, meklējot un piedāvājot arvien ko jaunu, līdz šim Latvijas mūzikas festivālos neredzētu un nedzirdētu. Festivāla organizētāju mērķis - radīt tādu atmosfēru festivālā, kas atbilstu nosaukumam, tāpēc LABA DABA ir vasaras notikums, ko nemainīgi raksturo labdabīga attieksme pret cilvēkiem, notikumiem un dabu.

LABA DABA ir vesela sajūtu kolekcija: mugursomas kārtošana, telts pakošana, acu samiegšana saulē, ideju atbrīvošana, dejošana, badmintona spēlēšana, mūzikas baudīšana, zālē nejauši izliets putojošs dzēriens, kāds negaidīts "čau"…

Šogad starptautiskais mūzikas festivāls notiks jau desmito gadu. Festivālā skan regejs, etno-folks, roks, elektro un cita laba mūzika vairkāk kā 90 grupu un DJ apvienību izpildījumā.

Pasākuma ietvaros būs iespējams ne vien baudīt labu mūziku un spilgtas personības, bet arī – piedalīties dažādās sporta un mākslas aktivitātēs, kas piemērotas dažādām vecuma grupām, arī ģimenēm ar bērniem un darba kolektīviem. 

No citiem festivāliem LABA DABA atšķiras ar īpašo atmosfēru, ko veido dažādi faktori: skaistā daba, labdabīgie cilvēki, pateicīgais apmeklētāju skaits, tīrība festivāla laikā, vienlīdzīgais daudzums gan muzikālajā piedāvājumā, gan paralēlajās aktivitātes (sporta turnīri, kino, teātris, radošās darbnīcas un daudz kas cits!).

Par visām labajām lietām liecina arī atkārtots Latvijas Pasākumu Producentu asociācijas piešķirtais apbalvojums par labāko lielo publisko pasākumu Latvijā.

Līdzās organizētajiem pasākumiem, jāatgādina par neorganizēto skaistumu – mežu, kas atrodas tuvu festivāla norises vietai un piešķir tai labu dabu un īpašu atmosfēru. Ne mazāk īpašs (jo kultūrvēsturisks) ir atpūtas komplekss, kurā norisināsies festivāls, vai ābeļdārzs, kas festivāla ietvaros saudzīgi pārtop par telšu pilsētiņu! Nelielais dīķis – kopīgu interešu meklēšanai! Jums ir iespēja par visu pārliecināties pašiem.

Suņu saimnieku ievērībai - lai nebojātu svētkus citiem apmeklētājiem, suņiem pasākuma vietā un laikā jābūt pavadā, un lūdzam satīrīt sava suņa atstāto sveicienu!

LABADABA – cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Biļetes pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Festivālu organizē:
Pilna servisa pasākumu aģentūra SIA “Pareizā ķīmija” www.kimija.lv 
Latvijas Radio 6 - Latvijas Universitātes radio NABA www.naba.lv

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!