Suņiem draudzīgs uzņēmums - “Park Hotel Latgola” Daugavpilī
Suņiem draudzīgs uzņēmums - “Park Hotel Latgola” Daugavpilī


Viesnīca “Park Hotel Latgola” ir celta pirms vairāk kā 40 gadiem, taču tā ir moderni rekonstruēta, iekārtota atbilstoši mūsdienu prasībām un atbilst trīszvaigžņu viesnīcas līmenim. Jaunā veidolā viesnīca durvis ir vērusi 2005. gadā un kopš tā laika par viesu labsajūtu rūpējas aptuveni 70 darbinieki – diezgan kupls personāla pulciņš.

Šodien "Park Hotel Latgola" - tas ir mājas siltums, komforts un skaistākā Daugavpils ainava pašā pilsētas sirdī. Šī ir lieliska vieta atpūtai un biznesa darījumiem, kur vienmēr var justies īpaši un gaidīti. Viesnīcā tiek izmantota individuāla pieeja iespēju robežās pret katru viesi un tā vēlmju īstenošanai.

Viesiem tiek piedāvāti kopumā 118 dažādu kategoriju numuriņi, liela konferenču zāle līdz 180 personām un  semināru telpas, atpūta saunā un džakuzī.

Restorānā "Plaza", kas atrodas viesnīcas 10.stāvā un no kura paveras brīnišķīgs skats uz Daugavpils ainavu no putna lidojuma augstuma, regulāri notiek saviesīgi pasākumi, spēlē dzīvā mūzika katru piektdienas un sestdienas vakaru. Katru darba dienu restorānā piedāvā biznesa pusdienas, kas maksā tikai 4,00 EUR. Šo lielisko piedāvājumu izmanto gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi.

“Park Hotel Latgola” ir dzīvniekiem draudzīga viesnīca. Katru gadu janvārī Daugavpilī notiek suņu izstāde, kuru apmeklē ļoti daudz cilvēku ar saviem mīluļiem, un tad "Park Hotel Latgola" pārvēršas par īstu suņu valstību. Viesnīcā dzīvnieki netiek šķiroti pēc kādiem kritērijiem, jo draudzība vai nu ir, vai nu nav – un to nevar iedalīt kaut kādos rāmjos, izmēros utml. Ir jārēķinās, ka viesnīcā ir piemērota papildus maksa par dzīvnieka uzturēšanos kopā ar saimnieku numurā. Bet uz noteiktiem pasākumiem tiek sagatavoti arī īpaši piedāvājumi, kuriem var sekot līdzi mājas lapā www.hotellatgola.lv vai arī Facebook.com "Park Hotel Latgolas" profilā.

Viesnīcas kolektīvam ļoti patīk, ja suņi ir labi audzināti un pieklājīgi, un ir draudzīgi un pacietīgi, jo jebkuram dzīvniekam vides maiņa sagādā stresu, tādēļ ir ļoti apsveicami, ja saimnieks par dzīvnieku rūpējas divtik uzmanīgāk. “Park Hotel Latgola” ir bijuši gadījumi, kad saimnieki atstāj dzīvnieku numurā, bet paši dodas ieturēt vakariņu maltīti restorānā, un tikmēr suns numurā ar šo situāciju ir ļoti neapmierināts un mēģina to visvisādi skaļi demonstrēt. Tad viesnīcas personāls dodas pie saimnieka un informē, ka numurā notiek protesta akcija. Saimniekiem, uzturoties viesnīcā ar dzīvniekiem ir jāievēro likumā noteiktās normas, lai visi būtu drošībā un neviens neciestu.

Restorānā "PLAZA", apkalpo gan cilvēkus bez mīluļiem, gan suņu saimniekus, tādēļ restorāna personāls ļoti lūdz viesus, lai vieni otriem netraucētu. Pēc saimnieka aicinājuma suņiem tiek piedāvāts ūdens un vēl kāds gardums, bet to nosaka tieši dzīvnieku īpašnieki, jo arī četrkājainajiem var būt savi ierobežojumi un diētas.

Viesnīcas “Park Hotel Latgola” darbinieki ir ļoti dažādi, bet viennozīmīgi ļoti draudzīgi un pozitīvi cilvēki. Viesnīcas darbiniekiem ir gan suņi, gan kaķi, gan papagaiļi, gan zelta zivtiņas un pat bruņurupucis, bet uz darbu mīluļi netiek ņemti līdzi.

“Park Hotel Latgola” personāls ir saprotošs un rēķinās, ka katram var gadīties pamosties un no gultas izkāpt ar “kreiso ķepu”, tāpēc pret ķibelēm, ja kāds suns apgāž, piemēram, savu dzeramtrauku, attiecas lojāli. 

Viesnīcas pārstāvji ir pārliecināti, ka mīlestība un draudzība vairo labo šajā pasaulē, tāpat kā ceļojumi un jauni piedzīvojumi, tāpēc suņu saimniekus aicina to visu apvienot un aizceļot uz Daugavpili ar savu četrkājaino draugu un izvēlēties naktsmājas viesnīcā “Park Hotel Latgola”.

© 2022, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!