Sveču mežs Skaņajā kalnā
Sveču mežs Skaņajā kalnā


Šogad Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, Mazsalacā norisināsies svētku pasākums - pasaka “Sveču mežs Skaņajā kalnā”. No plkst. 15:00 Skaņākalna dabas parks iemirdzēsies tūkstošiem sveču gaismiņās, aicinot izbaudīt pastaigu, iedegt sveču ornamentus, uzburt svētku noskaņu dziesmās un dejās, un varbūt piedzīvot arī Ziemassvētku brīnumu.

"Sveču mežs" ir atvērts ikvienam apmeklētājam, arī tiem, kuri ieradušies kopā ar ģimenes mīluli suni. Tiesa, suņa saimniekam jāievēro Ministru kabineta noteikumi par suņu īpašnieku noteikumiem. Tie galvenokārt nosaka pašsaprotamu lietu - sunim jābūt pavadā līdz 1,5m garumam, bet "nedraudzīgos" suņus iesakam atstāt tomēr mājās.

Lai pasākuma apmeklētājiem neradītu nepatīkamu pārsteigumu, atgādinām un aicinām neaizmirst par inventāru ekskrementu savākšanai.

Pasākumā varēs dzirdēt Ziemassvētku Trio (Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa) ar koncertprogrammu "Karameles", Rihardu Sauli (ģitāra, balss) un kopā ar pasākuma vadītāju, radio balsi Ģirtu Auzānu un folkloras kopu “Putni” ieskandināt Ziemassvētkus. Par siltu ēdienu un labu noskaņojumu parūpēsies "Īstā Latvju saimniece" Ilze Briede, amatnieki un vēl citi saimnieki ar dažādiem lauku labumiem.

Pirms pasākuma no plkst. 13:30 līdz 15:30 būs iespējams bez maksas apmeklēt Mazsalacas novada muzeju.

Biļešu cenas:  iepriekšpārdošanā (līdz 24.12.2016.) pieaugušajiem – 4 euro, pasākuma dienā - 5 euro; iepriekšpārdošanā pensionāriem (uzrādot pensionāra apliecību) – 2,50 euro, pasākuma dienā - euro; iepriekšpārdošanā skolēniem, studentiem (uzrādot skolēna/studenta apliecību) – 1,50 euro, pasākuma dienā - 2 euroiepriekšpārdošanā ģimenes biļete (divi pieaugušie, divi skolēni/studenti, uzrādot skolēna/studenta apliecību) – 10 euro, pasākuma dienā - 12 euro; bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Skaņākalna dabas parks atrodas Salacas ielejā ar smilšakmens atsegumiem un daudzām alām tās krastos. Parks stiepjas aptuveni 3 km garumā. Izstaigājot parku līdz Skaņākalna klintij, kur dzirdama unikālā atbalss, un dodoties atpakaļ, ir jānoiet vismaz seši kilometri. Aicinām ģērbties silti un ērti, lai dotos šajā Ziemassvētku piedzīvojumā.

Visas iegādātās biļetes varēs piedalīties "Ziemassvētku laimes akā" pie Skaņākalna klints un iegūt savā īpašumā vērtīgas dāvaniņas! 

Pie Skaņākalna klints:
15:00 Folkloras kopa “Putni”
16:00 Rihards Saule (ģitāra, balss)
17:00 Folkloras kopa “Putni”
18:00 Karameles. Ziemassvētku trio - Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis un Roberts Rasa

Pēc plkst.15:00 transporta kustība Skaņākalna dabas parkā nebūs iespējama.

Iesakām vietējiem iedzīvotājiem doties uz pasākumu ar kājām, jo būs iespējami satiksmes apgrūtinājumi.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 5.decembra Mazsalacas novada Kultūras centrā, Rūjienas ielā 1, un Biļešu Paradīzes kasēs. 

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!