TEODORS uzsāk Ziemassvētku akciju topošajam pavadonim
TEODORS uzsāk Ziemassvētku akciju topošajam pavadonim


Servisa suņu biedrība TEODORS uzsāk mēnesi garu Ziemassvētku ziedošanas akciju topošajam sunim - pavadonim – Zuzei.

Zuze pavisam drīz kļūs par suni - pavadoni, tāpēc plānots ik nedēļu publicēt četrus nelielus video stāstus par to, kāpēc Zuze būs labs suns - pavadonis, kā arī ļaus ieskatīties Zuzes ikdienā. Ar šo videostāstu palīdzību, Zuze atklāj savas ``parastā`` suņa īpašības, lai skatītāji redzētu, ka suns, kurš mācās par suni -  pavadoni, ne tikai strādā un trenējas neskaitāmas stundas, bet arī būs daļa no ģimenes. Šajos stāstos Servisa suņu biedrība TEODORS uzsver, ka suns - pavadonis nav tikai darba rīks.

Tā kā biedrības darbība un suņu trenēšana ir pilnībā atkarīga no cilvēku ziedojumiem, biedrība TEODORS informatīvā, tai pašā laikā - atraktīvā veidā vēlas uzrunāt potenciālos atbalstītājus, lai Zuze varētu pabeigt savu apmācību suņu pavadoņu skolā un izmainīt jaunās saimnieces Lolitas dzīvi. Suns - pavadonis veicina cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā, palielinot brīvību, neatkarību, mobilitāti. Suns - pavadonis neietekmē tikai šo vienu cilvēku, bet visus, kas viņam ir apkārt!

Lai Zuze varētu kļūt par pilnvērtīgu suni-pavadoni, ziedo!

Biedrībā TEODORS jau kādu laiku ir jauna studente - melna labradora šķirnes meitene vārdā Zuze.

Lai Zuze noliktu suņu - pavadoņu eksāmenu, viņai vēl ir jātrenējas, bet mācībām nepieciešami finansiālie līdzekļi, tāpēc aicinām Jūs  Ziemassvētku laikā ziedot Zuzei, lai viņa ar savu jauno saimnieci Lolitu varētu uzsākt savas patstāvīgās dzīves un darba gaitas.

Servisa suņu biedrības TEODORS pārstāvji ir pārliecināti, ka Zuze būs labs suns pavadonis. Kāpēc? Tālāko nedēļu laikā Jūs iepazīstinās ar Zuzi un viņas raksturu, lai jūs redzētu, kādam ir jābūt topošajam sunim - pavadonim.

PIRMAIS STĀSTS. Zuzes raksturs un brīvība.

Pirmajā reizē stāsts ir par Zuzes nervu noturību. Statistiski apmēram tikai viens no 5 suņiem var kļūt par suni - pavadoni. Gan kucēna vecumā, gan sasniedzot gada vecumu, viņiem jāiziet testus, kuros noskaidro, vai suns nav pārāk dominējošs, pārāk bailīgs, lai nav agresīvs un lai ir pacietīgs. Visas šīs īpašības, testējot Zuzi, viņā tika ieraudzītas, tāpēc tika nolemts, ka Zuzei jādod ceļš uz tālāko apmācību.

Sunim - pavadonim ir jājūtās kā zivij ūdenī pilsētas atmosfērā, tas nozīmē, ka viņa nevar baidīties no skaļiem trokšņiem un pēkšņi saimnieku aizraut, kur tobrīd rāda acis, viņai ir jābūt drošai un mierīgai, taču, kad viņa nav darbā, viņai ir dota vaļa izlikt visu savu enerģiju brīvajās pastaigās, kuras Zuze parasti izmanto par visiem 100 procentiem.

Topošie suņi - pavadoņi ir vieni no laimīgākajiem suņiem, jo viņi ne tikai pavada visu dienu kopā ar savu barvedi, bet tiek lutināti ar daudz un dažādām brīvajām pastaigām, kas sunim ir viena no vislielākajām balvām, kādu viņš var saņemt. 

Lai Zuze varētu turpināt suņu - pavadoņu apmācības, Servisa suņu biedrība TEODORS vāc ziedojumus. Tā ir iespēja uzdāvināt Zuzei Ziemassvētkos dāvanu — apmaksātas mācības suņu - pavadoņu skolā, lai viņa varētu kļūt par pilntiesīgu un likumisku suni - pavadoni.

Ziedojumu konts:
Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Konts: LV04HABA0551036537614
Mērķis: Zuze

Ar ziedojumu izlietojumu varat iepazīties biedrības mājaslapā teodors.org

Projekta vadītāja: Santa Aumeistere (s.aumeistere@gmail.com)

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!