Woof.lv - kopā mainīsim cilvēku un suņu dzīvesveidu
Woof.lv - kopā mainīsim cilvēku un suņu dzīvesveidu


Woof.lv stāsts sākās ar lēmumu iegādāties suni. 

Uzņēmuma dibinātāja Marija V. Semjonova ir uzaugusi lielā ģimenē, kurā vienmēr ir bijuši suņi. Izaugot, viņa nolēma iegādāties savu suni. Viņa izvēlējās kucēnu, iemaksāja depozītu un sāka gatavoties jaunajam ģimenes loceklim. Tika sagādātas pirmās nepieciešamības lietas - suņu guļvietas, rotaļlietas, pavadas. Bet viss, ko izvēlējās, bija kompromisi, - viņa vēlējās kaut ko neparastu, stilīgu un kvalitatīvu. Tad radās ideja atvērt savu veikalu ar inovatīvām un interesantām lietām.

Par zīmolu Zee.Dog Marija uzzināja, kad vēl kā studente stažējās kastinga aģentūrā ārzemēs. Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena, bet Marijai vēl nebija suņa. Tāpēc, kad radās ideja par veikala atvēršanu, viņa nekavējās sazināties ar zīmolu un piedāvāt sadarbību. Tā parādījās Zee.Dog zīmola oficiālais pārstāvis un izplatītājs Baltijas valstīs - viens no stilīgākajiem un inovatīvākajiem dzīvnieku zīmoliem.

Zee.Dog ir Brazīlijas dzīvnieku un cilvēku aksesuāru zīmols. 

Zee.Dog tika dibināts ar vienu galveno mērķi: savienot suņus un cilvēkus. Zee.Dog izstrādā un rada produktus, kas palīdz padarīt jūsu un jūsu suņa dzīvi daudz foršāku.

Zee.Dog ne tikai rada stilīgus un augstas kvalitātes aksesuārus, bet arī kopienu un telpu dzīvniekiem. Viņi maina cilvēku domāšanu par dzīvniekiem, veidojot kopienu un jaunu, dzīvniekiem draudzīgu pasauli. 

Brazīlijā viņi ir izveidojuši apbrīnojamo Zee.Dog Temple, kur var ierasties kopā ar savu suni un baudīt stilīgu atmosfēru, spēlēties, vingrot vai vienkārši atpūsties mājīgajā jumta bārā.

«Zee.Dog iedvesmo cilvēkus visā pasaulē! Un mēs, Woof komanda, esam tikpat atbalstoši un cenšamies radīt draudzīgu kopienu mūsu četrkājainajiem draugiem! Mūsu galvenais mērķis ir mainīt cilvēku skatījumu uz suņiem, padarīt mūsu pilsētas draudzīgākas. Tāpēc mēs labprāt sadarbojamies ar dažādiem pasākumu organizātoriem un suņiem draudzīgām vietām! Kopā mēs mainīsim pasauli!» stāsta Marija V. Semjonova.

 Zee.Dog dibinātāja stāsts

«Viss sākās nelielā netīrā studijā Losandželosā. Mēs tikko bijām adoptējuši Zecu un Liko, un pirmo reizi gājām ārā, mēģinot iegādāties aksesuārus viņiem (un, domās, arī mums). Bija vilšanās, jo mēs kā suņu īpašnieki paši nevarējām atrast produktus, ar kuriem varētu identificēties. Nebija neviena zīmola, ko mēs varētu nosaukt vai atpazīt. Spēkā bija noteikums - pērc to, kas plauktā ir vismazāk briesmīgs.

Ja jums ir suns, Jūs zināt, kāda ir sajūta, ieejot zooveikalā un ieraugot tikai preču produktus, kas karājas no plauktiem. Bez dzīvības, vienkārši garlaicīgi, bez uguntiņa..

Vai tā tiešām bija nozares bēdīgā realitāte? Izrādās, ka tam bija salīdzinoši vienkāršs izskaidrojums. Jau gadu desmitiem dzīvnieku nozarē dominē vienas un tās pašas milzīgās korporācijas. Nozares mentalitāte vienmēr ir bijusi virzīta uz tirgus produktiem, ar kuriem, kā viņi domāja, jūs būsiet apmierināti, un visus šos gadus tā arī netika ieviests nekas jauns. Viņi pārdod izplatītājiem, izplatītāji pārdod dzīvnieku veikaliem un pēc tam galapatērētājiem. Šīs saites trūkums starp zīmolu un galapatērētāju (jums) ir bijis noklusējuma princips daudzus gadus.

Suņu aksesuāri nekad nav tikuši pārdoti vai izmantoti kā izteiksmes līdzekļi, produkti, kas parāda jūsu dzīvesveida turpinājumu, tāpat kā jūsu apavi, iegādāti džinsi un pulksteņi uz jūsu rokas. Kāpēc? Tāpēc, ka tie nekad nav pastāvējuši. Līdz šim.

Mēs darām lietas citādi. Mēs sekojam līdzi tam, kas ir modē, un radām mdzīvnieku produktus, pamatīgi izprotot, ko cilvēki vēlas. Zee.Dog radās, pirmkārt, no dēļ, un kopš tā laika mēs esam izveidojuši visā pasaulē suņu mīļotāju kopienu, kas meklē alternatīvu. 

Laipni lūgti ģimenē!»

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!