ZELT - suņiem draudzīgs ģimenes uzņēmums
ZELT - suņiem draudzīgs ģimenes uzņēmums


ZELT ir lielākais vienas šķirnes smiltsērkšķu dārzs, kas atrodas Jelgavas novadā, Platones pagastā, Platones upes piekrastē. Pirmie smiltsērkšķu stādījumi tika izveidoti 2016. gadā, tagad dārza platība sasniegusi jau 36 hektārus. ZELT dārzā ikviens smiltsērkšķu koks audzēts ar rūpēm un atbildību, ikviens produkts veidots ar augstu kvalitātes izjūtu, tostarp pilnībā nodrošinot bez-atlikumu ražošanas procesu.

Smiltsērkšķa ārstnieciskās īpašības zināmas jau gadsimtiem ilgi – smiltsērkšķa oga tikusi izmantota jau antīkās Grieķijas medicīnā, lai mazinātu sāpes un ārstētu iekaisumus. Latvijā audzētie ZELT smiltsērkšķi ir unikāli – bagāti vitamīniem, aminoskābēm un antioksidantiem, tādējādi ir kā radīti veselībai, imunitātes stiprināšanai, uzturam, skaistumam un veselīgas ādas uzturēšanai. Saules pielietās, koši oranžās ogas, lai arī ļoti maziņas, sniedz veselības trieciendevu un milzīgu enerģijas lādiņu.

ZELT ir ģimenes uzņēmums – saimnieki Elīna un Eduards, vēloties zelt no laimes no prieka, izveidojuši vietu, kur ikviens var smelties iedvesmu un dabas spēku. Viņi ir pārliecināti, ka smiltsērkšķis ir ZELTa oga, oga ar pievienoto vērtību. Dārzā aug un zaļo ne tikai neskaitāmi smiltsērkšķu kociņi, bet arī 18 simtgadīgi ozoli, kuru spēks mudina darboties un attīstīties ar īpašu jaudu par spīti visiem izaicinājumiem.

Foto no ZELT privātā arhīva

ZELT gaida ciemos ikvienu, kam mīļa smiltsērkšķu tēma, tai skaitā četrkājainos draugus.  ZELT ir suņiem draudzīga vieta, jo saimnieki uzskata, ka suns ir cilvēka labākais draugs, kas mūsu dzīvēs ienes neizmērojamu laimes un prieka devu. Saimnieki saka: "Pastāvam par to, ka suņi un ikviens cits dzīvnieks ir pelnījis cilvēcīgu attieksmi!"

"Mūsu darba un ZELT smiltsērkšķu produktu pamatā ir liela aizrautība, iedvesma un mīlestība. Esam noticējuši šo dabas velšu unikālajām īpašībām un ceram, ka ikviens spēj noķert maģisko sajūtu, kā košo smiltsērkšķu skābums viegli liek piemiegt acis laimē. Piedāvājam produktus skaistumam, veselībai un uzturam, kā arī organizējam tematiskus, radošus un gardus pasākumus par veselīgu uzturu, kulināriju, dārza ierīkošanu un citiem tematiem," stāsta saimniece Elīna.

ZELT smiltsērkšķu dārzs atrodas Jelgavas novada, Platones pagasta ''Zeltlejās''

 

Apmeklējot ZELT teritoriju, sunim jābūt pavadā un saimniekam jāsatīra aiz sava mīluļa.

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!