Ziemassvētki
Ziemassvētki "Mežavairogos"


26.decembrī no pl.12.00 līdz 16.00, dzīvnieku patversmē Mežavairogi, Ķekavas novadā notiks Ziemassvētku svinības, kurās aicināti visi brīvprātīgie palīgi, dzīvnieku īpašnieki, interesenti un atbalstīt gribētāji.

Šī ir lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni svaigā gaisā svētku noskaņās, turklāt atbalstīt patversmē nonākušos dzīvniekus. Dzīvnieku patversme kalpos kā palīgs arī ģimenēm, kurās dažādu iemeslu dēļ nav neviena dzīvnieka, bet bērni to ļoti vēlas - bērniem ir iespēja samīļot un izvest pastaigā kādu no patversmes suņiem.

Pasākuma ietvaros:

- Aktivitātes ar un bez suņiem
- Kinologu un veterinārārstu padomi un konsultācijas
- Labdarības našķu tirdziņš -  ziedo patversmei paša ceptu kūku, cepumus, aveņu ievārījumu vai ķiploku grauzdiņus. Tos iegādāsies kārumnieki par ziedojumu patversmei!
- Pastaigas ar suņiem
- Svētku torte un silti dzērieni
- Balvas, dāvanas un prieks!

"Mežavairogi" priecāsies par:

Svētku dāvanām astaiņiem - suņu, kaķu barību, aksesuāriem, bļodiņām, kaķu smiltīm, būriem pārvadāšanai, medicīnas precēm, darbarīkiem (lāpstas, grābekļi), dārzeņiem, augļiem, ievārījumu un medu lāčiem, vienreizējiem paladziņiem, palagiem, dvieļiem, segām, mazgājamiem līdzekļiem un dažādām citām patversmei noderīgām lietām.

Aicinājums:

  •  Ģērbieties atbilstoši laikapstākļiem
  •  Ja ierodaties ar suni - neaizmirstiet suņa pasi

Noderīgi:

Ja jūsu suns vēl nav čipēts vai reģistrēts, ņemot līdzi suni, suņa pasi un saimnieka personas dokumentu to varēs izdarīt pasākuma laikā (maksa par pakalpojumu 10 EUR, t.sk. valsts nodeva 3.50 EUR)

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!