Ziemassvētku labdarības tirdziņš Alūksnē
Ziemassvētku labdarības tirdziņš Alūksnē


Biedrība Astes un Ūsas ir dzīvnieku māja Alūksnē, kura jau 8 gadus palīdz nelaimē nonākušajiem četrkājainajiem draugiem. Dzīvnieku mājā šobrīd dzīvo 18 suņi, 6 kucēni, 39 kaķi un 19 kaķēni.

Šogad, Ziemassvēku laikā, tiek rīkots labdarības tirdziņš, lai iegūtu līdzekļus ķepaiņu uzturēšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai laikā, kad viņi vēl tikai gaida savu īsto ģimeni. 
Pasākums nebūs vērsts tikai uz tirgošanos, bet arī par kopābūšanu un svētku sajūtas baudīšanu gan dzīvnieku draugiem, gan dzīvnieku mājas iemītniekiem. Kopā baudīsim Ziemassvētku aktivitātes un mūziku, dekorēsim piparkūkas un dosimies kopīgās pastaigās.
 
Biedrība aicina čaklos dzīvnieku draugus atbalstīt tirdziņu Astēs un Ūsās. Ikviens - liels vai mazs, skolēns vai uzņēmums var ziedot kādu sevis darinātu lietu tirdziņam: kaut ko garšīgu, kaut ko skaistu vai kaut ko lietderīgu.
 
Lietas jau tagad var nosūtīt vai arī nodot Astēs un Ūsās, un 22.decembrī tirdziņā biedrība tās pārdos un naudiņa tiks izmantota ķepaiņu uzturēšanai.
 
Ziedojumus tirdziņam var nogādāt dažādi: atvest paši, nosūtīt vai vienojoties par kādu citu saņemšanas veidu. Sazināties ar biedrību var pa tālruņiem: 29477535; 26543402 ,  e-pastā: astesunusas@inbox.lv vai facebook lapā Astes un Ūsas .
 
Mīļi gaidīti visi 22.decembrī ciemos dzīvnieku mājā Astes un Ūsas, Alūksnē!  
© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!