Palīdzi Zuzei kļūt par pavadoni
Palīdzi Zuzei kļūt par pavadoni


Servisa suņu biedrība TEODORS turpina ziņot par mēnesi garu Ziemassvētku ziedošanas akciju topošajam sunim - pavadonim – Zuzei. 

Zuze pavisam drīz kļūs par suni - pavadoni, tāpēc četru nedēļu garumā, ar video stāstu palīdzību, kāpēc Zuze būs labs suns - pavadonis, kā arī ļaus ieskatīties Zuzes ikdienā. Ar šo videostāstu palīdzību, Zuze atklāj savas ``parastā`` suņa īpašības, lai skatītāji redzētu, ka suns, kurš mācās par suni -  pavadoni, ne tikai strādā un trenējas neskaitāmas stundas, bet arī  būs daļa no ģimenes. Šajos stāstos mūsu Servisa suņu biedrība TEODORS uzsver to, ka suns - pavadonis nav tikai darba rīks.

Tā kā biedrības darbība un suņu trenēšana ir pilnībā atkarīga no cilvēku ziedojumiem, biedrība TEODORS  informatīvā tai pašā laikā atraktīvā veidā grib uzrunāt potenciālos atbalstītājus, lai Zuze varētu pabeigt savu apmācību suņu pavadoņu skolā un izmainīt jaunās saimnieces Lolitas dzīvi. Suns -pavadonis veicina cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā, palielinot brīvību, neatkarību, mobilitāti. Suns -pavadonis neietekmē tikai šo vienu cilvēku, bet visus, kas viņam ir apkārt!

Pirmajā reizē varējāt uzzināt par Zuzes raksturu, otrajā stāstā iespēja uzzināt par Zuzes vaļaspriekiem. trešais video dod iespēju uzzināt par Zuzes ilgo apmācību un to, kā viņa sadarbojas treniņos ar jauno saimnieci Lolitu. 

Ceturtais, līdz ar ko - noslēdzošais, video stāsts "Zuze kā terapijas suns un patiesie smaidi". 

Šis stāsts ir par patiesajiem smaidiem, ko suns mūsu dzīvēs var mums dot! Servisa suņu biedrība TEODORS pasakās visiem ziedotājiem, kā arī iedrošina jaunus atbalstītājus turpināt ziedot, jo biedrība rūpējas par katru biedrības suni no kucēna vecuma līdz pat vecumdienām.

Lai Zuze varētu turpināt suņu - pavadoņu apmācības, Servisa suņu biedrība TEODORS vāc ziedojumus. Tā ir iespēja uzdāvināt Zuzei Ziemassvētkos dāvanu — apmaksātas mācības suņu - pavadoņu skolā, lai viņa varētu kļūt par pilntiesīgu un likumisku suni - pavadoni.

Ziedojumu konts:
Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Konts: LV04HABA0551036537614
Mērķis: Zuze

Ar ziedojumu izlietojumu varat iepazīties biedrības mājaslapā teodors.org

Projekta vadītāja:
Santa Aumeistere (s.aumeistere@gmail.com)  

© 2024, arSuni.lv jebkuras informācijas pārpublicēšana ir jāsaskaņo
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku www.arsuni.lv mājas lapas lietošanas pieredzi.
Vairāk par sīkdatnēm Piekrītu, ka izmantojat sīkdatnes!